Bir Sitede Birden Fazla Adsense Hesabı-Adsense Kullanılabilir mi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Bir Sitede Birden Fazla Adsense Hesabı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Bir Sitede Birden Fazla Adsense Hesabı

Kullanmış olduğunuz web sitesine birden fazla Google Adsense hesabı kullanılabilinir mi sorunu çoğu kullanıcı sormuş yada soruyordur aşağıda Google’ nin bu soruya verdiği cevap yer almaktadır.

Google Adsense başka bir yayıncının reklamlarıyla aynı sayfa veya sitedeki reklamlar

Web Sitemde Birden Fazla Adsense Hesabı Kullanabilir Miyim: Bir web sitesi program politikalarımıza uyuyorsa ve şirket veya sitenin sahibi, size sitesinde reklam görüntüleme izni verdiyse, kendi reklam kodunuz ile başka bir yayıncının reklam kodunu aynı sayfaya yerleştirebilirsiniz.

Bir Sitede Birden Fazla Adsense Hesabı,Adsense Kullanılabilir mi,Bir Web Sitesinde Birden Fazla Adsense Hesabı Kullanılabilirmi,Sitemde Birden Fazla Adsense,Başka bir yayıncının reklamlarıyla aynı sayfa veya sitedeki reklamlar

Bununla birlikte, web sitelerinde reklam görüntüleme izni almak için web barındırma şirketinizle veya web sitesinin sahibiyle iletişime geçmeniz gerekir.

Bir web sayfasına maksimum üç standart reklam birimi, üç bağlantı birimi ve iki arama kutusu yerleştirilebileceğini lütfen unutmayın. Buna ek olarak, her yayıncının, reklam kodunun yerleştirildiği web sitesinin içeriğinden sorumlu olduğunu bilmenizi isteriz.

Bir web sitesinin program politikalarımızı ihlal ettiği tespit edilirse, bu web sitesinde reklam kodu bulunan tüm yayıncıları bilgilendirip Google kodunu bu sayfadan kaldırmanızı isteriz.

Yayıncılara, yalnızca hesaplarıyla ilişkili reklam birimlerine ait tıklamalar ve gösterimler için ödeme yapılır. Ayrıca, politikalarımıza uygunluğu sağlamak için yayıncılar reklam kodlarının göründüğü her web sayfasını izlemekten sorumludur. Konu için Google Adsense detayları

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 Mini Özellikleri başlıklı makalemizde Google Play Store, samsung galaxy s4 ve Samsung Galaxy S4 Mini hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir