Bilgisayardan Kaldırılmayan Programları Kaldırma Programı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Bilgisayardan Kaldırılmayan Programları Kaldırma Programı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Bilgisayarınızdan kaldırılmayan programları kaldırmak için kullanılan yararlı bir program Revo Uninstaller, birçok temizleme aracını da içeren ücretsiz bir program kaldırma aracı. Revo Uninstaller programını Google’den aratıp yükleyip deneyebilirsiniz. Kaldırma seçeneklerden makul olan seçeneği ile yapabilirsiniz.

Kaldırma Program İçerdiği Araçları:

 • Başlangıç Yönetici – Windows Araçları Yöneticisi
 • Gereksiz Dosya Temizleyici- Tarayıcı Geçmiş Temizleyici
 • Office Geçmiş Temizleyici – Geri Dönüşümsüz Silici

Aslında Windows Denetim Masası bölümünde bulunan “Program Ekle veya Kaldır” özelliğinin hemen hemen aynısı olan bu programda artılar daha fazla. Çünkü çoğu programı “Program Ekle veya Kaldır” bölümünde bulamazken bu program ile bir taramada sistemde kayıtlı olan tüm programları bulabilirsiniz. Sadece program veya dosyaları da değil klasörleri ve kullanıcı kayıtlarını da bu program sayesinde silebilirsiniz. Ve bu silmeler sisteminizde bir hızlanmaya yol açacağı için işinize gelecektir.

Ayrıca programda bulunan kendine özgü avcı modu ile “hunter mode” kullanımı daha kolay ancak oldukça etkili ve başarılı bir sistem işlev yönetim raporu sunuluyor.

Program özellikleri:

 • Auto Start Manager – Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.
 • Windows Tool Manager – Kolay ve etkili kullanımı ile her Windows işletim sisteminde bulunan özellikleri ve seçenekleri belirleyebilirsiniz.
 • Junk Files Cleaner – Sık kullanılan dosyalar bölümündeki geçmişe ait çöp dosyaları silebilirsiniz.
 • Browsers History Cleaner – İnternet tarayıcı geçmişlerini, ziyaret edilen sayfa geçmişlerini temizleyebilirsiniz. Mozilla Firefox, Internet Explorer, Netscape, Opera browserları için kullanılabilir.
 • Office History Cleaner – MS Office geçmişini temizleyebilirsiniz.
 • Windows History Cleaner – Son kullanılan dosyalar geçmişini veya Windows ortamında kayıt edilmiş tüm geçmişleri silebilirsiniz.

Bilgisayardan Kaldırılmayan Programları Kaldırma Programı,bilgisayarda yüklü silinmeyen programları kaldırma, silinmeyen dosyaları kaldırma programı,bilgisayarda kaldırılamayan program nasıl kaldırılır, program kaldırma sorunu, silinemeyen program

Bilgisayardan kaldırılmayan programları kaldırmak için program: Bilgisayarda yüklü silinmeyen programları kaldırma, silinmeyen dosyaları kaldırma programı,bilgisayarda kaldırılamayan program nasıl kaldırılır, program kaldırma sorunu, silinemeyen program

Bir önceki yazımız olan Xampp İndirme Xampp Kurulumu ve Kullanımı başlıklı makalemizde bilgisayardan site yayını yapma, bilgisayardan web yayını yapma ve bilgisayarı servere çevirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Bilgisayardan Kaldırılmayan Programları Kaldırma Programı

 1. Kaldırılamayan programları sil

  Windows xp, Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 bilgisayardan silinemeyen kaldırılamayan programları kaldırma silme programı alanında bir numara

  View Comment
  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir