Bilgisayara Virtualbox Programı ile Android 4.4 Kurulumu | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Bilgisayara Virtualbox Programı ile Android 4.4 Kurulumu

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Bilgisayara  Virtualbox Yazılımı ile Android 4.4 Yükleme

Bilgisayarınıza Android işletim sistemi nasıl kurulur? Virtualbox yazılımı nasıl kullanılır? Android işletim sistemini bilgisayarda çalıştırma kullanma.

VirtualBox yazılımı ile bilgisayara Android işletim sistemi yüklemek için Android 4..iso dosyası internetten aratıp bilgisayarınıza indirip aşağıda yer alan detaylı video anlatımını izleyerek kurulumu yapabilirsiniz. 

Kurulum işlemleri için Installation – Install Android -x86 to hard disk seçeneğinin üzerine aşağı ok tuşu ile gelip Enter tuşuna basıyoruz. Create/Modify partitions seçeneği üzerindeyken Enter tuşuna basıyoruz. Sağ ok tuşunu kullanarak New seçeneğinin üzerine gelip Enter tıklıyoruz. Primary seçeneğinin üzerindeyken Enter tıklıyoruz.

Alanada bir değişiklik yapmadan Enter tıklıyoruz. (Burada rakam farklı olabilir.) Bootable seçeneğinin üzerindeyken bir teke Enter tıklıyoruz. (ekranda değişiklik olmayacak acaba olmadı mı hissiyatına kapılmayın.) Sağ ok tuşunu kullanarak Write seçeneğine gelip Enter diyoruz. Virtualbox programı ile Android 4.4 kurulumunun devamı için aşağıda bulunan video’yu izleyerek devam ediniz.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir