Avira Free Mac Security Virüs Programı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Avira Free Mac Security Virüs Programı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Avira Free Mac Security Virüs Programı

Ücretsiz Olarak Macintosh İşletim Sistemlerinde Kullanmaktadır.

Maalesef virüs , sen çok geç kaldın. Avira önce gelmiş. Mac veya kramp onun tarzı yavaşlatmak değil, etkili ücretsiz antivirüs koruması buldum olmasıdır.Avira Free Mac Güvenlik indirin

Mac’ler virüslerin alabilir zaman günü hiç göremeyeceğim sandım? Sen yalnız değilsin. İyi haber size Mac veya kramp onun tarzı yavaşlatmak değil, etkili ücretsiz antivirüs

 • Antivirüs uzmanlık 25 yıldır yararlanın

  Avira, 1986 yılından bu yana bilgisayar virüslerinin ilk gün dijital tehditler outfoxing edilmiştir. Mac virüsleri şafağında, bizim antivirüs yazılımı bulmak ve her gün yeni virüsler, casus yazılım ve kimlik avı dolandırıcılığı kapanacaktır.

 • Meraklılarının incognito gitti

  Son derece basit bir arayüz tarafından aldanmayın. Tüm karmaşık güvenlik perde arkasında gider. Heuristics ve olay günlükleri kazmak ister misiniz? Teknik detaylar ve uzman ayarları her zaman bir tık uzaklıkta bulunmaktadır.

 • Şimdi benim Mac Güvenli!

  Benim Mac güvenli ya da değil mi? Eğer insanların çoğu gibiyseniz, size gerçekten bilmek istiyorum hepsi bu. Bir virüs tespit edilmiştir, ya da güvenlik yapılandırması iyileştirme kullanabilirsiniz varsa, bir tıklamayla optimum koruma yükler.

 • Her bayt güvenlik var

  Avira Free Mac Güvenlik virüslere ve diğer tehditlere karşı tetikte sürekli.Kullanıcı ve sistem tarafından erişilen her dosya sessizce hiçbir virüslü dosya sistemi tarama işlemleri arasında gizlice böylece denetlenir.

 • Devam eden koruma bu saat gibi çalışır

  Zamanlayıcı otomatik güncellemeler, yeni ve değişen tehditlere karşı sürekli koruma sağlamak iken Mac, düzenli taranmış tutar.

 • Küçük, orta veya büyük ihtiyacınız var?

  Olarak çok veya az tam sistem, hassas alanlarda veya seçilen dosyaları ve klasörleri gibi tarayın. Bizim Mac antivirüs makine yavaşlatmadan arka planda sessizce çalışır.

Bir önceki yazımız olan Avira Free Antivirüs 2013 Programı başlıklı makalemizde Avira Antivirüs, Avira Antivirüs 2013 Programı ve Avira Antivirüs 2013 Programı İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir