Artes Tiny Tabletini Tanıttı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Artes Tiny Tabletini Tanıttı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Artes Yeni Tablet Tiny

Artes’in Tiny modeli 7.5 mm inceliğe sahip. Tiny tablet ile 25 saate kadar müzik dinlenebiliyor. IPS ekrana sahip tablette 5 saate kadar HD film izlenebiliyor.

Tiny’nin teknik özelliklerine baktığımızda; 4 çekirdekli Cortex A7 işlemcive 8 çekirdekli SGX544MP grafik işlemci, 16 GB dahili hafıza, 32 GB’a kadar MicroSD kart desteğini görüyoruz. Android 4,1 Jeally Bean işletimsistemine sahip olan ve 4.2 versiyonuna yükseltilebilen Tiny, 1 GB DDR3 RAM ile geliyor.

Artes Tiny Tabletini Tanıttı,Artes Tiny Tablet,Artes Tiny Tablet Fiyatı,Artes Tiny Tablet Özellikleri,Artes Tiny Tablet En Ucuzu,Artes Tiny Tablet Teknik Özellikleri,Artes Tiny Tablet Ne Kadar,Artes Tiny Tablet Wifi Kablosuz internet Ayarları,Artes Tiny Tablet Türkiyede,Artes Tiny Tablet 25 Saat Şarj HDMI çıkışına da sahip olan tabletin son kullanıcı fiyatı449 TL olarak belirlenmiş. Kaynak: Shiftdelete

Bir önceki yazımız olan Acer Yeni Tableti Liquid S2 4K Video Özelliği başlıklı makalemizde Acer Liquid S2, Acer Tablet Liquid S2 4K ve Acer Tablet Liquid S2 4K 2.2GHz Dört Çekirdek Snapdragon 800 işlemci Üzerinde 4K Video hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir