Arkadaşlarım Nerede iPhone iPad Cloak Sosyal Ağ Uygulaması-Programı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Arkadaşlarım Nerede iPhone iPad Cloak Sosyal Ağ Uygulaması

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Arkadaşlarım Nerede iPhone iPad Cloak Sosyal Ağ Uygulaması

Arkadaşlarınızın şuan nerede olduğunu öğrenmek ister misiniz yada öğrenmek istemez misiniz?

Cloak, uygulaması ile iOS iPhone iPad kullanıcıları Instagram ve Foursquare uygulamalarını kullanarak arkadaşlarının nerede olduklarını görebilmelerini sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. itunes.apple.com kurabilirsiniz.

Arkadaşlarım Nerede iPhone iPad Cloak Sosyal Ağ Uygulaması,iOS iPhone 4s iPhone 5S Konumlandırma Kapatma,Arkadaşımın Nerede Olduğunu Öğrenme,iPhone Gizleme

Sosyal ağ uygulamaları kullanıcıların yeni kişilerle tanışmasını ve var olan arkadaşları ile iletişimini sağlayarak sosyal ağınızı genişletmeye yarar. Fakat Cloak iPhone uygulaması tam aksine bir anti sosyal uygulama gibi çalışır ve istenmedik karşılaşmalardan sizi korur.

Karşılaşmak istemediğiniz çok konuşan veya görmek istemediğiniz arkadaşlarınızı uygulama ile takip ederek, istenmeyen karşılaşmaları engelleyebilirsiniz. Özellikle yakın yerlerde oturduğunuz arkadaşlarınız veya belirli mekanlara takıldığınız kişiler ile denk gelmemek için kullanılabilecek olan uygulama amacına uygun kullanıldığında gerçekten işe yarıyor.

Sizde iPhone ve iPad‘lerinize Cloak uygulamasını yükleyerek, kendinize görünmezlik pelerini takabilir ve istemediğiniz kişiler ile siz istemedikçe karşılaşmazsınız. Uygulamayı hiç bir ücret ödemeden indirip sınırsız kullanabilirsiniz. Ayrıca henüz yeni olan uygulamaya ilerleyen süreçte yeni özellikler eklenecektir.

Sosyal ağların herkesi her an takip ettiği, uydu haritalarından arkadaşlarınızın yerini her an görebildiğiniz yeni mobil çağda, sosyalleşmeye biraz ara verip yalnız kalmak isteyenler için de bir uygulama ortaya çıktı

AppStoreda yayına giren Cloak isimli uygulama, kullanıcının belirli veya tüm arkadaşlarının, Facebook, Foursquare veya benzeri uygulamalarda yaptıkları yer bildirimlerini harita üzerinde göstererek, bu kişilerle karşılaşmasını önlemek üzerine çalışıyor.

Bir arkadaşının ona doğru yaklaştığını haber veren veya bir mekana girerken arkadaşlarının içeri olup olmadığını kontrol edebilmesini sağlayan uygulama sayesinde insanlar özellikle karşılaşmak istemedikleri insanlardan uzak durabilmek için teknolojinin tüm imkanlarını kullanıyorlar. Yine de telefonunun GPS özelliğini kapatarak herkesten habersiz bir mekanda oturan bir arkadaşla karşılaşmakta mümkün.

Bir önceki yazımız olan iOS iPhone iPad Çocuk Gelişim Masal Öykü Kitap Uygulaması başlıklı makalemizde App Store Kitap, iOS iPhone ve iOS iPhone 5S iPhone 4S iPad Çocuk Gelişim Programı Kur hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir