Apple Uygulama İndirme Dolandırıcılığı Şikayet Etme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Apple Uygulama İndirme Dolandırıcılığı Şikayet Etme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Apple mağazadan yada App Store’ den yapılan indirme ve uygulama sorunlarını şikayet edebilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlardan indirilen uygulamalarda sorun varsa şikayet etmek için aşağıdaki başvuru adresini kullanınız.

Apple uygulamalarında görülen başlıca sorunlar: Bu satın alma işlemini ben yapmadım. Uygulama indirilemedi veya bulamadım bulunmuyor. Uygulama çok yavaş iniyor. Uygulama indirilirken hata verdi. Uygulama indi ama çalışmıyor. Uygulama yavaş çalışıyor. Sorunu burada bulamadım.

iTunes Store ve App Store uygulama, parasal dolandırıcılık ve 90 gün süresi içerisinde yapmış olduğunu uygulama satın alma şikayeti yada görüntülenmiyorsa sorun bildir seçeneğini deneyebilirsiniz. İsteyen iPhone kullanıcıları 11870 destek hattını arayabilirler.

Apple ile iletişime geçmek ve sorunu bildirmek için buradan kullanıcı giriş bilgilerinizle başvuru yapabilirsiniz.

apple uygulama şikayeti,app store uygulamayı şikayet etme,app store indirme sorunu,app store uygulama inmiyor indiremiyorum,satın alamıyorum,alınan ücretin iadesi,kartıma alınan ücretin iadesi,şikayet nasıl yapılır edilir

Birisi sizin yerinize bir uygulama satın almışsa yada uygulama ile ilgili şikayetiniz varsa uygulamanın yanında Sorun Bildir butonunu tıklayınız.

Apple App Store mağazasından oyun ve uygulama inmiyor ne yapmalıyım?Çok yavaş çalışıyor,kartımdan para alınmış uygulama satın almadım ücret iadesi nasıl yapılır

Sorun Bildir bölümünde yer alan seçeneği belirleyip Gönder butonu ile Apple ile iletişime geçebilirsiniz. Yukarıda bulunan seçenekler sorununuzla alakalı değilse Sorun burada belirtilmiyor seçeneği ile devam edip sorunu detaylı olarak anlatınız.

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefonda Isınma Açılmama Reset Atma Sorunu başlıklı makalemizde iPad, iPhone ve iPhone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir