Apple iPhone iPad için Virüs Programı Sorunu | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Apple iPhone iPad için Virüs Programı Sorunu

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Apple iOS iPhone iPad için Virüs Programı Gerekli mi

Apple’dan iPhone ve iPad cihazları için iOS virüs programı kullanılmasına gerek yok açıklaması. Apple virüs programı sorunu devam edecek mi? Başka virüs yazılımları’da kalkacak mı?

Apple, iOS cihazlar için yapılan antivirüs yazılımları için görüşü hep olumsuz olmuştur. Apple, yine bir antivirüs yazılım üreticisini kızdıracak karara imza attı. Apple antivirüs yazılımı kullanmaya gerek yönündeki açıklamaları icraatlarına yansımaya devam ediyor. Apple, iOS uygulama mağazasında virüs programlarına müdahaleler yapıyor.

Apple, Intengo şirketinin VirusBarrier yazılımı App Store’dan kaldırıldı. Şirket CEO’su Jeff Erwin, iOS kullanıcılarının e-posta ekleri ya da bulut ortamındaki dosyalardan virüs alabileceği yönünde açıklamalar yaptı. Erwin, iOS platformunda virüs olmayacağı yönünde yanlış bir inanış olduğuna dikkat çekerek, bu platform için de virüslerin ve zararlı yazılımların var olduğunu belirtti.

Apple iPhone iPad için Virüs Programı Sorunu,Apple Virüs Yazılımı,iPhone Virüs Programı Gerekli mi?iOS Antivirüs Yazılımı Gerekiyor mu?Apple Mağazada Var mı

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefonda Isınma Açılmama Reset Atma Sorunu başlıklı makalemizde iPad, iPhone ve iPhone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir