Android WhatsApp 11.561 Sesli Arama APK indir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android WhatsApp 11.561 Sesli Arama APK indir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

WhatsApp 11.561 ile Android cep telefonlarından sesli arama özelliği yayınlandı. Sesli konuşma uygulaması APK dosyasını indirip sesli görüşme yapabilirsiniz.

WhatsApp 11.561 sürümü ile sesli arama özelliği artık kullanılabilecek. Sesli konuşmak için, görüşme yapacağınız kişi’de sesli arama için yeni WhatsApp sürümünü yüklü olması gerekiyor. Ama hemen görüşme yapamıyorsunuz önce davetiye sistemi olduğu için, sizi davet hakkı olan birinin WhatsApp uygulamasından sesli olarak araması gerekiyor.

Facebook, WhatsApp aldığından itibaren geliştirip daha iyi yerlere getirmek için çalışmalarına devam etti. Evet çoğumuzun neden sesli arama özelliği yok dediği durum için neredeyse 1 yıldır sürekli ha çıktı ha çıkacak dediğimiz sesli görüşme nihayet çıktı. WhatsApp sesli arama uygulamasını

Sesli arama özelliğini kullanabilmek için, iki cihazda da karşılıklı olarak en yeni WhatsApp sürümünü kullanması gerekiyor.

WhatsApp Android telefonlar için sesli arama özelliğini kullanmanızı sağlayan uygulamayı yani son sürümü APK dosyasını buradan indirebilirsiniz.  Herkes için WhatsApp 2.12.19 sesli arama özelliği resmi sitesinde yayınlandı detaylar bu yazımızda tıklayınız.

Android WhatsApp 11.561 Sesli Arama APK indir,WhatsApp Sesli Arama,WhatsApp Sesli Görüşme,WhatsApp Sesli Konuşma indir,WhatsApp Android Sesli Arama Uygulaması

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Android WhatsApp Sesli Arama Özelliği10
  • WhatsApp Sesli Arama Özelliği Başladı10
  • WhatsApp Sesli Arama Uygulaması APK İndir10
  • WhatsApp Sesli Görüşme Programı İndir10
  • WhatsApp Sesli Arama Nasıl Yapılır9
  • 9.8

    Score

    Android WhatsApp 11.561 Sesli Arama Özelliği APK indir
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir