Android Versiyon Güncelleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Versiyon Güncelleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Versiyon Güncelleme – Yükseltme Nasıl Yapılır

Dokunmatik telefonlar  yaygınlaştıktan sonra çok beklemeden piyasaya hakim olan mobil işletim sistemi Android yeni üretilen birçok telefon modelinde kullanılıyor. Kullanımı yaygınlaştıkça da telefonlar arasında bir yarış ortaya çıkıyor. Bu yarışta telefonun ekranı, sesi gibi özelliklerinin yanı sıra Android sürümü de çok önemli. Android’in yeni sürümü ile gelen farklı özellikleri telefonunuza uygulamak, bu özellikleri siz de kullanmak istediğinizde yapmanız gereken çok basit. Telefonunuzu bilgisayara dahi bağlamadan yalnızca bir Wi-Fi ağına katılarak gerekli güncellemeyi alabilirsiniz.

android versiyon güncelleme, android versiyon güncelleme ayarları, android versiyon nasıl güncellenir, android telefonda versiyon güncelleme, android versions, android versions güncelleme, android sürüm güncelleme, android versiyon yükseltme, android versiyon yükseltme nasıl yapılır, android versiyon yükseltme ayarları, android versiyon ayarları, android sürüm versiyon yükseltme,Android Versiyon Güncelleme,android-versiyon-guncelleme-417.html,android-versiyon-guncelleme-417

1. Ana Menü‘den Ayarlar‘a girin.

2. Ayarlar menüsünün en altında yer alan Telefon Hakkında‘ya girin.

3. İlk sırada Yazılım güncellemeleri şeklinde yer alan seçeneğin içine girip karşınıza çıkan “Şimdi kontrol et” butonuna tıklayın.

Telefonunuz kontrolü kendisi Android sunucusundan yapıp, uygun bir Android sürümü bulduğu taktirde indirip kurulumunu yapacaktır.

Yalnızca bu üç maddeyi sırayla yaparak telefonunuzu desteklediği en son sürüme kadar güncelleyebilirsiniz.tiket:

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
4 thoughts on “Android Versiyon Güncelleme

  1. murat

    avea in touch 2 lütfen güncelleme paketini depolama kartındaki kök dizine kopyalayın diyor tamam dedikten sonra güncelleme paketi depolama kartında bulunamadı vs. bildirim geliyo ??

    View Comment
    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir