Android USB Hata Ayıklama Modu Nedir Nasıl Açılır-USB Hata Ayıklama | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android USB Hata Ayıklama Modu Nedir Nasıl Açılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android USB Hata Ayıklama Modu Nedir Nasıl Açılır

Samsung, HTC,LG,Sony ve Discovery Android cihazlar için USB hata ayıklama modu genelde sürüm güncelleme yada bilgisayardan her hangi bir aktarım yapmak için hata vermemesi için kullanılan bölümdür.

Usb hata ayıklama modu’nu açmak için : Menü> Ayarlar> Uygulamalar > Geliştirme bölümünden Usb hata ayıklama kutucuğunu işaretlemeniz yeterli.

Android USB Hata Ayıklama Modu Nedir Nasıl Açılır,Samsung Galaxy HTC LG Sony Discovery Hata Ayıklama Modu Açma Nedir Nerde Nasıl Açılır,Hata Ayıklama Modu

Bazı Android cihazlarda Ayarlar> Geliştirici Seçenekleri yada Ayarlar> Diğer > Geliştirici Seçenekleri
USB hata ayıklama modu:  Android cihazlarda Android yazılım geliştirme kiti arasında bağlantı kurmayı sağlar. Geliştirici, bilgisayarda geliştirdikleri uygulamaları telefonda denemek için USB hata ayıklama modundan yararlanır.

USB Hata Ayıklama Modu Aranan Kelimeler: Android USB Hata Ayıklama Modu Nedir Nasıl Açılır. Samsung Galaxy HTC LG Sony Discovery Hata Ayıklama Modu Nedir Nerde Nasıl Açılır. USB Hata Ayıklama Modu Açma Nasıl Açılır, Hata Ayıklama Modu Açılmıyor !

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Senkronizasyon Ayarları başlıklı makalemizde Android Gmail Çıkış Yapma, Android Gmail Hesabı Açma ve Android Gmail Hesabı Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
2 thoughts on “Android USB Hata Ayıklama Modu Nedir Nasıl Açılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir