Android Toplu SMS Mesaj Gönderme Uygulaması Ücretsiz | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Toplu SMS Mesaj Gönderme Uygulaması Ücretsiz

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android işletim sistemli cep telefonlarında toplu çoklu sms göndermede zorluk yaşayanlar için denenebilecek iki ücretsiz uygulama Google Play Store marketinden indirebilirsiniz.

Android cep telefonda toplu sms gönderme uygulaması buradan ve ikinci öneri program buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Önerdiğimiz toplu sms uygulamalarından biri sınırsız sayıda kişiye mesaj göndermenizi sağlarken diğer mesaj gönderme uygulamasında kısıtlama olabiliyor. Her iki uygulamayı’da indirip denemeniz önerilir.

Göndereceğiniz kısa mesajlar hattınızın ücretsiz sms gönderme hakkı varsa bundan düşecektir yoksa ücretlendirme yapacaktır. SMS toplu gönderildiğinden SMS paketinizi sık sık sorgulamanız önerilir.

Uygulama ile rehberde bulunan kişileri toplu ya da ayrı ayrı seçebiliyorsunuz. İster toplu ister grup oluşturup çoklu kısa mesaj gönderebiliyorsunuz. Toplu sms’lerde gönderim süresi ve hızı kullanılan telefon donanım özelliğine ve operatör özelliğine göre değişken göstermektedir. Attığınız kısa mesajların iletim raporu görüntülenmektedir. İsterseniz program içerisinde Google Maps aracılığı ile konumunuzu paylaşabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Android Toplu SMS Mesaj Gönderme Uygulaması Ücretsiz

  1. Mustafa Kemal Erdem

    Android cep telefondan rehberde telefonda bulunan kişilere toplu olarak sms kısam mesaj gönderme uygulaması ücretsiz olarak google play store mağazasında bulunmaktadır. 2016 programlar içinde arama bölümünden kontrol edebilirsiniz.

    View Comment
    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir