Android Telefonum Kendiliğinden Fotoğraf Çekiyor | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Telefonum Kendiliğinden Fotoğraf Çekiyor

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android cep telefonlarında kendi kendine resim çekme sorunu nedir çözümü nedir? Telefonum kendiliğinden fotoğraf çekiyor neden bulaşan kamera virüsünün sorunu çözümü.

Android işletim sistemi yüklü telefon ve tabletlerde gelen bazı şikayetlerde telefon yada tabletin kendi kendine resim çektiği yönünde bilgi ile yapılan araştırmada yeni bir kötü amaçlı yazılmış virüs ortaya çıktı.

Bu virüs şu an 10 bin cihazı etkilediği aktarıldı. Olayın Çin dışında görülmemesi. Zararlı yazılımın Çin uygulama mağazalarından dağıtıldığı fikrini ortaya çıkarıyor.

Bu virüs şimdilik sadece root yapılmış Android 5.0 sürüm altı cihazlarda görüldüğünü ve etkilediği gelen bilgiler arasında. Bu tarz virüslerden korunmak için resmi Android mağazası Google Play Store dışı mağaza yada sitelerden uygulama indirmemek ve mağazadan güncel bir virüs programı kullanma

Android Telefonum Kendiliğinden Fotoğraf Çekiyor,Android Cep Telefonu Kendi Kendine Resim Çekiyor,Telefonum Neden Kendiliğinden Resim Çekiyor,Kamera Virüs Sorunu Çözümü

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Android Telefonum Kendiliğinden Fotoğraf Çekiyor10
  • Kendiliğinden Resim Çeken Telefonlarda Çözüm10
  • Android Cep Telefonda Kendi Kendine Resim Çekme Sorunu10
  • Android Kamera Kendiliğinden Fotoğraf Çekiyor8
  • Kamera Resim Çekme Virüsünü Temizleme9
  • 9.4

    Score

    Android Telefonum Kendiliğinden Fotoğraf Çekiyor Çözümü




Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir