Android Telefonlar için Pil Ömrünü Uzatma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Telefonlar için Pil Ömrünü Uzatma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Clean Master Android Bakım Uygulaması – Android Telefonlar için Pil Ömrünü Uzatma

Android cep telefonda ve tablette pil batarya süresini uzatmak için program var mı? Pil ömrünü uzatma uygulaması programı.

Çoğu akıllı telefon kullanıcılarının şikayet ettiği iki unsur biri erken biten pil diğeri performans düşüklüğü. Bunun en önemli sebeplerinden bazıları telefonunuzda birikip telefonunuzun belleğini işgal eden kalıntı dosyalar, arama geçmişi ve gereksiz uygulamalar.

Android Telefonlar İçin Pil Ömrünü Uzatma,Android Performans Arttırma,Samsung Pil Ömrünü Uzatma,Samsung Galaxy Pil Ömrünü Uzatma,Htc Pil Ömrünü Uzatma,Pil

Clean Master ile tek bir dokunuşta gereksiz uygulamaları kaldırın. Bu sayede pil ömrünüzü uzatınız. Apk dosyalarınızı da SD karta yedekliyor; bu sayede tekrar kurabiliyorsunuz.

Önemsiz Dosyalar, Gizlilik, Hafıza Arttırma ve Uygulama Yöneticisi olarak dört seçenek içeriyor. Bu seçeneklerin yukarısında, bellek kartınızın ve aygıt deposunun ne kadarını kullandığınızı görebiliyorsunuz. Önemsiz Dosyalar’ a baktığınızda önbellek, kalıntı dosyalar, reklam klasörleri ve eski Apk’ler dosyasından, istediğiniz verileri temizleyebiliyorsunuz. Clean Master uygulaması temizlik sırasında sorun oluşturabilecek dosyaların yanına, “elleme” yazısını gösteriyor ve gelişmiş seçeneklerden daha ayrıntılı bir temizlik yapabiliyorsunuz.

Android Telefonlar için Pil Ömrünü Uzatma

Android Telefonlar İçin Pil Ömrünü Uzatma,Android Performans Arttırma,Samsung Pil Ömrünü Uzatma,Samsung Galaxy Pil Ömrünü Uzatma,Htc Pil Ömrünü Uzatma,Pil

Unutmadan neyi sildiğinizi kontrol ediniz çünkü önemli dosyaları ya da saklamak istediğiniz apk dosyalarını, dikkat etmezseniz silebilirsiniz.

Clean Master oldukça hızlı. Bir dokunuşta sorunsuz bir şekilde istediğiniz dosyaları silip, cihazınıza yer açıyor ve cihazınızı hızlandırıyor.

Clean Master ücretsiz ve reklam içermiyor. Ücretsiz bir uygulama için performansı çok iyi.

Hazırlayan: Androidpit – TeknolojiRehberi

Artıları

  • ✓Türkçe dil desteği var
  • ✓Kullanımı kolay
  • ✓Gereksiz özellikler yok
  • ✓Ücretsiz ve reklam yok

Bir önceki yazımız olan Yeni Görünümle Google Play Store 4.4.21 başlıklı makalemizde Google Play Store, Play 4.4.21 İndir Yükle Kur ve Play Store Güncelleme Yeni Kur hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir