Android Telefonda Mail Gönderme Başarısız Bildirimi Alıyorum Nedir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Telefonda Mail Gönderme Başarısız Bildirimi Alıyorum Nedir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Cep Telefonuma Mail Gönderme Başarısız Bildirimi Geliyor Çözümü

Android Mail Gönderme Başarısız Bildirimi Nedir Nasıl Çözülür? Telefonumda Mail Gönderme Başarısız Bildirimi Alıyorum Ne Yapmalıyım? Samsung Galaxy HTC Sony Huawei Çin Kore Malı Telefonda Mail E-Posta Gönderme Başarısız Bildirimi.

Alınan hata Android mail hesap kurulum denemesi yapılması yada yanlış mail adımları kaynaklı şu şekilde arada bir uyarı gelebiliyor. Alınan bildirim android mail gönderme başarısız. Bu gibi sorunlarda senkronizasyonu durdurabilir yada kurulu e-posta hesabını kaldırarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Android cep telefonda kurulu mail adresini kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Her hangi bir sorunda yedeğinizi alıp cihazı fabrika ayarlarına çevirebilirsiniz.

Ayarlar>Hesaplar yada Hesapları bölümünden E-Posta yazan bölüme giriş yapıp Hesap ayarları bölümünden mail adresi üzerine tuşlayıp en altta bulunan Hesabı Kaldır seçeneğinden mevcut tanımlı mail adresini kaldırabilirsiniz.

Android Gmail ve Hotmail hesaplarda bazen sorundan dolayı android mail gönderme başarısız uyarısı alabiliyorsunuz.Bu gibi sorunlarda senkronizasyonu durdurabilir yada kurulu e-posta hesabını kaldırarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Android Cep Telefonuma Mail Gönderme Başarısız Bildirimi Geliyor Çözümü

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
2 thoughts on “Android Telefonda Mail Gönderme Başarısız Bildirimi Alıyorum Nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir