Android Telefon Rehber Yedeği Nasıl Alınır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Telefon Rehber Yedeği Nasıl Alınır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Telefon Rehber Yedeği Nasıl Alınır

Android Telefon Rehber Yedeği Nasıl Alınır,Android Rehber Yedeği,Samsun Rehber Yedeği,Samsung Rehber Yedeği Nasıl Alınır,Telefon Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme

Bilindiği üzere telefona yeni bir rom yüklediğinizde ya da cihazı fabrika ayarlarına döndürdüğünüzde telefon rehberi silinir.

Dolayısıyla yeni bir rom yüklendiğinde rehberi geri yükleme, bütün rehberinizi tek tek geri yüklemenin zorluğunu dikkata alırsanız, önemli bir iştir. Android telefonlarda rehberi yedekleme ve sonra da yeniden rehberi geri yükleme son derece kolay bir iş. Android sürümlerine göre küçük çaplı farklılıklar taşısa da genel hatları itibarıyla birbirine benzemektedir. Aşağıdaki rehber, Andorid Ics yüklü cihazlara göre tarif edilmiştir:

Super Backup ve My Contacts Backup rehber verileri yedekleme programı kullanabilirsiniz. Bunun dışında Samsung Galaxy cep telefonları için Kies yazılımını kullanabilirsiniz.

Rehber’i Harici Sd Karta Taşıma:

1.Telefonunuzun Ana Ekranındayka, rehbere girin.

2.Rehber Açıkten, sol alt köşeden seçeneklere dokunun aşağıdaki ekranla karşılacaşaksınız. Bu ekrandan İçe/Dışa Aktar seçeneğine girin.

4.İçe/Dışa Aktara girdiğinizde şöyle bir görüntüyle karşılacaksınız.

5.Sd Karta Çıkarı seçin. Karşınıza Bir onay ekranı çıkacak. onayladığınızda rehberiniz Haric sd kartınıza çıkarılacak.

Rehberi Geri Yükleme

Rehberi geri yüklemek için yukarıdaki 1,2,3 seçenekleri aynen uygulayın. Üçüncü ekranda bu kez, ” “SD Kartından al” kısmını seçmelisiniz. Bunu seçtiğinizde karşınıza çıkan ekrandan, rehberi geri yüklemek istediğiniz bölümü seçmenizi isteyecek. Burada “telefon” ve “google” hesabınız görünecek. Telefonu seçtiğinizde rehber telefona geri yüklenecektir

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S2-S3 Ses Ayarlarını Arttırma başlıklı makalemizde AUDIO, HANDSET ve OK hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir