Android Subway Surfers Macera Oyunu | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Subway Surfers Macera Oyunu

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android tablet ve cep telefonları için macera oyunu Subway Surfers apk indirme yükleme. Google Play Store macera oyunları.

Android işletim sistemi yüklü tablet ve telefonlarda en bilinen macera oyunlarından biri olan Subway Surfers Türkiye Play Store’de yerini aldı.

Jake, huysuz Müfettiş ve köpeğinde  Tricky & Taze kaçış için yardım ediniz. Grind trenler, renkli ve canlı HD grafik, Hoverboard sörf, jetpack desteklenmektedir. Mücadelesi ve arkadaşlarına yardım için cesur kovalamacaya sende katıl. HD ile Evrensel App grafik optimize özellikleri ile her yaş çocuklar için çok eğlenceli bir oyun.

Subway Surfers oyununu Google Play Store mağazasına giderek aratıp yükleyebilirsiniz. Cihaz güvenliği için oyunu resmi mağazası dışında bir yerden almamanız önerilir.

Android Subway Surfers Macera Oyunu,Subway Surfers,Subway Surfers APK indir,Android Telefon için Macera Oyunu,Tablet için Macera Oyunu,Google Play Store Oyunları

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Android Subway Surfers Macera Oyunu10
  • Android Cep Telefona Macera Oyunu Yükleme10
  • Android Tablete Macera Oyunu Yükleme10
  • En İyi Macera Oyunları APK İndirme Adresi7
  • Subway Surfers Oyunu Google Mağazasından İndirme8
  • 9

    Score

    Android Subway Surfers Macera Oyunu Google Play Store'de
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir