Android Samsung Galaxy HTC LG Sony Discovery Virüs Programı Kurma Yükleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Samsung Galaxy HTC LG Sony Discovery Virüs Programı Kurma Yükleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Tabanlı Samsung Galaxy HTC LG Sony Discovery Huawei Kore ve Çin Malı Cep Telefonları ve Tabletlere Ücretsiz Antivirüs Programı Uygulaması APK Nasıl Kurulur 

Android telefonunuzdan ya da tabletinizden Play Store uygulaması ile arama kısmına hangi virüs programını indirmek istiyorsanız adını yazıp aratıp yükle butonu ile kurabilirsiniz.

Telefon ya da tablet üzerinden kuramayanlar bilgisayar üzerinden kurabilirler https://play.google.com’ a Gmail hesapları ile giriş yapıp virüs programını indiriyorsunuz. Eğer Gmail hesabınız yoksa www.gmail.com sitesinden hesap açabilirler.

Play Store resmi sitesinden aşağıda resimli olarak gösterdiğim şekilde Android cihazlarına yükleyebilirler. Yükleme işlemi için bilgisayarınızdan komut veriyorsunuz Android cihazınızın internet bağlantısı olduğunda otomatik indirme ve kurulum adımına gidiyor.

İndirdiğiniz Android virüs programını çalıştırıp cihazınızı taratıp temizledikten sonra telefon ya da tableti kapatıp açıp performansı nasıl hızında yavaşlama var mı kontrol ediniz eğer cihazınızı çok kasıyorsa başka virüs uygulaması indirip deneyebilirsiniz.

Android Cep Telefonu ve Tabletlere Virüs Programını Nasıl Kurulur Resimli Anlatım

Android Samsung Galaxy HTC LG Sony Discovery Virüs Programı Kurma Yükleme,Android Cep Telefonuna Antivirüs Programı Nasıl Kurulur,Yüklenir,Güncellenir,Android Virüs Tarama Programı indir,Resimli Anlatım,Virüs Programı Nereden Kurulur indirilir

Android Samsung Galaxy HTC LG Sony Discovery Virüs Programı Kurma Yükleme

Android Ücretsiz Virüs Programı Kurma Yükleme

Android Ücretsiz Virüs Programı Kurma Yükleme

Android Tablet Virüs Programı Uygulaması indir

Android Tablet Virüs Programı Uygulaması indir

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Android Samsung Galaxy HTC LG Sony Discovery Virüs Programı Kurma Yükleme

  1. Pardus

    Cok guzel bir anlatim olmus fakat Avast antivirus programini kurmak icin cihazin illa samsung galaxy olmasi gerekmiyor, her turlu ANDROID cihaza bu kurulumu yapmaniz. mumkun.

    View Comment
    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir