Android Reeder TV Nedir Nasıl Kullanılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Reeder TV Nedir Nasıl Kullanılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Reeder TV Nedir

Reeder, e-kitap okuyucu ve tablet bilgisayardan sonra set üstü akıllı TV kutusu reederTV ile karşımızda.

Televizyonunuzu akıllı televizyona dönüştüren reederTV sayesinde YouTube, Skype, Facebook gibi birçok dijital içeriğe televizyonunuz ile bağlanabilecek; Türkiye’den ve dünyadan  TV kanallarına, filmlere, dizilere, sosyal ağlara, e-postalarınıza ve tümAndroid uygulamalara ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmadan, televizyonunuzdan ulaşabileceksiniz.

Android 4.0 işletim sistemi ile çalışan reederTV ; Wi-Fi  ve ethernet bağlantısı ile televizyonunuzu Android’in sonsuz dünyasıyla tanıştıracak, Klavyeli Air mouse’u ile oynayabileceğiniz oyunlar sayesinde televizyonunuzu eğlence merkezi haline getirecek.

Dilediğiniz dijital içeriğe televizyonunuzdan ulaşmanızı sağlayan reederTV, aynı zamandaağ üzerinden ortak paylaşım alanlarına ve arşivdeki dosyalara kolay erişim imkânı sunuyor.

HDMI 1,4 bağlantısı ile yeni nesil TV ve monitörlerinize, AV çıkışı ile eski TV’lerinize kolayca bağlayabileceğiniz reederTV’nin sahip olduğu 2 adet USB 2.0 bağlantısısayesinde, taşınabilir bellek ve sabit disklerinizdeki yüksek çözünürlüklü videoları sorunsuzca oynatabileceksiniz. Bunların yanı sıra, reederTV’nin optik ses çıkış bağlantısı sayesinde ev sinema sisteminize parazitsiz ses aktarımı gerçekleştirebileceksiniz.

Televizyonunuzu akıllandırarak bir bilgisayara dönüştüren reederTV, 299 TL son kullanıcı fiyatı ile satışa sunuldu.  reederTV’nin yapabildiklerini düşününce bu fiyatın karşılığını fazlası ile verdiğini söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir