Android Microsoft Office Mobile Uygulaması | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Microsoft Office Mobile Uygulaması

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Microsoft Office Mobile Uygulaması 2015 Cep Telefonu Programı Word Excel indirme Yükleme. Telefona Kurulumu Nasıl Yapılır? Ofis Nasıl Kullanılır?

Microsoft Office resmi uygulaması mobil cihazlara ulaştı. Android cep telefonlarda Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint artık kullanılabiliyor. Belgelerinizi görüntüleyebilir yada düzenleyebilirsiniz.
Grafik, animasyon, SmartArt grafikleri ve şekil desteği sayesinde ofis uygulamasını tam anlamı ile kullanabileceksiniz.Ofis belgelerine her yerden ulaşabileceksiniz telefonunuzla OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint’te depolanan Office belgelerine erişebilirsiniz. Office Mobile bulutla bağlantılıdır. Bilgisayarınızda en son görüntülediğiniz belgeler, telefonunuzdaki en son belgeler bölmesinde hazır bulunur.E-posta iletilerine eklenmiş Office belgelerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Word, Excel ve PowerPoint, telefonunuzun küçük ekranına uygun görünümde kullanım imkanı.Telefonunuzda OneDrive veya OneDrive İş’te depolanan bir Word belgesini açtığınızda, belgeyi son olarak PC veya tabletinizde görüntülemiş olsanız bile okumaya bıraktığınız yerden otomatik olarak devam edersiniz.PowerPoint’teki Slayt Rehberi görünümü slaytlara daha hızlı göz atmanızı sağlarken, konuşmacı notları sununuzla pratik yapmanıza yardımcı olur.Ofis uygulamasında belgeleri oluşturmak, düzenlemek ve kaydetmek üzere ücretsiz bir Microsoft hesabınız olması ve oturum açmanız gerekiyor. İşletim sistemi olarak Android 4.0 ve üstü sürüm ile çalışıyor. Uygulamayı Google Play Store mağazasından Microsoft Office Mobile olarak aratıp alt tarafta yer alan Microsoft Corporation yazılı ofis uygulamasını indirip kullanabilirsiniz.

Android Microsoft Office Mobile Uygulaması,Android Ofis 2015 Cep Telefonu Programı Word Excel indir.Telefona Yükleme Kurulumu Nasıl Yapılır?Ofis Nasıl Kullanılır

Ücretsiz Office Mobile Uygulaması Word Excel Android Cep Telefonlarında Kullanıma Başlandı

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Microsoft Office Mobile Uygulaması Ücretsiz10
  • Office Mobile Uygulaması Android Markette8
  • Word Excel Android Telefonda Yerini Aldı10
  • Microsoft Ofis 2015 Uygulaması Android APK10
  • Ofis Mobil Programı Yükleme Kurulumu Nasıl Yapılır9
  • 9.4

    Score

    Android Microsoft Office Mobile Uygulaması indir
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir