Android iPhone internete Girdiğimde Başka Siteye Yönlendiriyor | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android iPhone internete Girdiğimde Başka Siteye Yönlendiriyor

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android iPhone Cep Telefonu ve Tablete internete Solaştığımda Başka Siteye Yönleniyor

Android iPhone internete Girdiğimde Başka Siteye Yönlendiriyor Çözümü. Android iPhone Telefondan internette Dolaşırken Neden Başka Siteye Giriyor Yönleniyor? Yönlendirme Virüsü Nasıl Temizlenir? Temizleme,Kaldırmak,Programı,Uygulaması indir.

Son zamanlarda yavaş bir şekilde yayılan yönlendirme ve reklam virüsü Android ve iPhone cihazlarda görülmeye başlandı. Reklam yada yönlendirme virüsü internet üzerinden indirdiğiniz her hangi bir uygulama yada zararlı bir size’de dolaşma sonuç’ u bulaşan virüstür. Virüsün verdiği uyarı internette dolaşırken hangi siteye girerseniz giriniz farklı bir siteye yönlendirmesi goodsvar.com.

Yönlendirme virüsü bazen antivirüs programı kurup temizleyerek çözülüyor bazen fabrika ayarlarına yada format atma yani hard resetle bunlar denenmesine rağmen hala sorun çözülmediyse cihazın Android sürümüne bulaştığı anlamına geliyor son adım Android yazılım yükleme. Yazılım yükleme için eğer cihazınızın garantisi varsa servise yoksa servis yada teknik bilginiz varsa sizde yapabilirsiniz.

Android iPhone Cep Telefonu ve Tablete internete Solaştığımda Başka Siteye Yönleniyor

Bir önceki yazımız olan Lollipop 22find Yac Toolbar Virüsü Kaldırma başlıklı makalemizde Bilgisayar Onar, Komut Sistemi ve Lollipop Desk365 Checkrun 22find hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Android iPhone internete Girdiğimde Başka Siteye Yönlendiriyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir