Android İnternet Video İzleme Sorununun Çözümü - Android İnternet Video İzleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android İnternet Video İzleme Sorununun Çözümü

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android İnternet Video İzleme Sorununun Çözümü

Android İnternet Video İzleme Sorununun Çözümü,android internet video izleme programı,android internet video izleme,android izleme programı,android internet

Android İçin Video Oynatma Uygulaması MoboPlayer, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların sorunsuz bir şekilde video oynatmalarını sağlayan ücretsiz

ve popüler bir uygulamadır.

Bünyesinde bulunan çözücüler sayesinde oldukça çok sayıda video uzantısını açabilen MoboPlayer ile mobil cihazınız üzerinden hemen her videoyu izleyebilirsiniz. SRT, ASS ve SAA uzantılarında üretilmiş altyazı dokümanlarını açabilen uygulama, MKV, MPV ve MOV gibi bilinen video uzantılarıyla birlikte birçok uzatıyı görüntüleyebiliyor.

Çalma listeleri oluşturabileceğiniz bu video oynatma uygulaması aynı zamanda HTTP ve RTSP gibi köprüler üzerinden yapılan yayınların da izletebiliyor.

Bağlantı Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clov4r.android.nil

Android İçin İnternet’den Video Oynatma Uygulaması

Skyfire, kullanışlı bir internet tarayıcısıdır. “Tab” yani sekme özelliği de bulunan Skyfire internet tarayıcısı ile flash içerikli internet sayfalarında gezmek de mümkün. Zira Skyfire, flash içeriğe sahip internet sayfalarını HTML5’e çevirerek kullanıcısına yeniden sunuyor. Bu sayede kullanıcı sorunsuz bir şekilde flash içeriği görebiliyor.

Bağlantı Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyfire.consumer.browser&hl=tr

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Android İnternet Video İzleme Sorununun Çözümü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir