Android HD Canlı Tv ve HD Sinema Kanalları Ücretsiz izle | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android HD Canlı Tv ve HD Sinema Kanalları Ücretsiz izle

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android HD Canlı Tv ve HD Sinema Kanalları Ücretsiz izle

Android akıllı cihazlar için HD Canlı TV ve HD Sinema kanallarını izlemek istiyorsanız önereceğimiz iki uygulamayı deneyebilirsiniz.

Android Cepte TV Uygulaması: Şahsen kendi denediğim televizyon uygulamalarından biri kanal seçimi,hızı ve kanal kalitesi ile gayet başarılı bir program artı olarak 7 tane HD Sinema kanalından da yararlanabiliyorsunuz.

Android HD Canlı Tv ve HD Sinema Kanalları Ücretsiz izle,Tvgo Plus Canlı TV indir,Canlı HD TV izle Seyret indir,Cepte TV indir,Android Canlı Yayın izle

Android HD Canlı Tv ve HD Sinema Kanalları Ücretsiz izle

Android Tvgo Plus Canli Tv Uygulaması: Vitamio eklentisine gerek olmadan kanalları izleyebilirsiniz.

* Alarm özelliğiyle günün herhangi bir saatine herhangi bir kanalı ayarlayarak sevdiğiniz tv programlarını kaçırmayacaksınız. Ayarladığınız zaman geldiğinde Tvgo sizi uyaracak ve kanalı açacaktır.

* Ülke seçimi ile farklı ülkelerdeki kanalları izleyebileceksiniz.

* Beğendiğiniz kanalı tek tuşla favori listenize ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz.

* Uyku özelliğini sayesinde Tvgo‘ nun kaç dakika sonra otomatik kapanacağını ayarlayabilirsiniz. Tv izlerken uyuya kaldığınızda çok işinize yarayacak bir özellik!

* Pratik kategori seçimi ile kanalları kolay filtreleyebileceksiniz.

* Tv Rehberi özelliği ile izlediğiniz kanalın yayın akışını görebileceksiniz (Sadece yayın akışı mevcut olan kanallarda)

* Tvgo‘yu kapattığınızda, en son izlediğiniz kanalı kaydeder ve sonraki açılışında o kanal otomatik olarak açılır.

Anahtar kelimeler: canli tv, canlı tv, tv izle, mobil tv, mobiltv, atv, kanald, star tv, show tv, fox tv, trt, kanal7, kanal 7, tv8, kanal a, sinema, sinema tv, sinema izle, tv2, e2, planet, flash tv, meltem tv, semerkand, mehtap, hilal,a9, stv, ırmak tv, irmak tv, tgrt, yumurcak, a haber, ahaber, ntv, ntv spor, ntv spor hd, bs tv (bursaspor tv), habertürk, haber türk, kanal türk, kanaltürk, beyaz tv, bugün haber, euronews, ve diğer kanallar

Android HD Canlı Tv ve HD Sinema Kanalları Ücretsiz izle

Android HD Canlı Tv ve HD Sinema Kanalları Ücretsiz izle,

Bir önceki yazımız olan Çin ve Kore Malı Telefonda Wifi Hotspot Ayarları Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Çin ve Kore Malı Telefonda Wifi Hotspot Ayarları Nasıl Yapılır, Galaxy Çin Malı APN MMS internet ve Samsung Galaxy S4 Mini Çin Kore Android internet Ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir