Android Güvenlik Kamera İzleme Programı - Kamera İzleme | TEKNOLOJi REHBERi

Android Güvenlik Kamera İzleme Programı

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Android Kamera İzleme Uygulaması

Güvenlik kamerası kurdunuz, evinize, iş yerinize yada başka bir yere ve bu görüntüleri ara  izlemeniz gerekebilir.Tatilde yada iş gezilerinizde veya yolda yürürken eski bir bakayım dediniz. Teknoloji bu artık izin veriyor. Android yüklü akıllı telefonunuzu çıkarın ve bir kaç tuşa basarak izleyin. Remote viewer yani uzaktan görüntüleyici dediğimiz programlarla bunu yapabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapıcaksınız. Herşeyden önce sabit ip adresi ile internete yayın yapabilen kurulu bir camera sisteminiz olması gerek. Birde akıllı telefonunuza internet paketi ile uzaktan görüntüleci bir kamera programı gerekli. Telefonunuza yüklediğiniz programa gerekli bilgileri girdikten sonra izleyebilirsiniz. Peki bunlar ne dediniz gibi geldi. Kameranıza ait server ve port bilgileri balantı kurabilmeniz için kullanıcı adı ve şifre bilgilerini kamera sisteminizi kuran servisten temin etmelisiniz. Bunları temin ettikten sonra gerisi oldukça kolay. Aşağıda vermiş olduğumuz programları Android markette aratıp yüklemek ve almış olduğunuz bilgileri girmeniz. Olay budur gözünüz artık arkada kalmayacak. 

gDMSS HD Lite (Ücretsiz) – gDMSS Plus (Ücretli) – gDMSS HD (Ücretli)  3 verisyonu var istediğnizi kullanabilirsiniz.
android kamera izleme program%C4%B11 Android Güvenlik Kamera İzleme Programı

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

IP Cam Viewer Pro  (Ücretsiz) yorumlarda sorunsuz çalışıtı belirtilmiş.
android kamera izleme program%C4%B13 Android Güvenlik Kamera İzleme Programı

DVR mViewer  (Ücretsiz) Bu programda çalışıyor.
android kamera izleme program%C4%B13 Android Güvenlik Kamera İzleme Programı

Vermiş olduğumuz programları deneyebilirsiniz. Eğer daha farlı özelliklerde ve değişik birşeyler arıyorum derseniz Google Android  marketinde Dvr, Dvr Mobile, Remote Viewer gibi amahtar kelimeler ile arama yaparak farklı programlara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google Play Store İndirme Sorunu başlıklı makalemizde Google Play Store Bağlantı Sorunu, Google Play Store indir ve Google Play Store İndirirken Bağlantı Kesiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , ,3 thoughts on “Android Güvenlik Kamera İzleme Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir