Android Gps Navigasyon Programı İndir | TEKNOLOJi REHBERi HABERLERi

Android Gps Navigasyon Programı İndir

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Sygic: GPS Navigation, mobil cihazda yer alan GPS donanımını kullanarak harita desteği ile gidilecek yeri tarif edebilen bir yön bulma uygulamasıdır.

Türkiye’nin yaklaşık %70’ini haritalandırmış olan geliştiriciler, bu sayede Türk kullanıcılara da hizmet verebiliyor. Sesli olarak komutları ifade edebilen uygulamayı Türkiye’de kullanmak için kurulumun ardından Türkiye harita paketini indirmek gerekiyor. 3 boyutlu olarak haritalandırılmış yolları ekrana taşıyan uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de TomTom haritalarını desteklemesidir.

android google play indirme butonu Android Gps Navigasyon Programı İndir

Batarya gücünün zayıf olduğu mobil cihazlarda dikkatli kullanılmasını tavsiye ettiğimiz Sygic: GPS Navigation, alanında en başarılı yön bulma ürünlerinden biri.

TomTom Turkey Navigasyon Android Uygulaması

İlk olarak karşımıza IFA 2012’de çıkan TomTom Turkey Android uygulaması nihayet Play Store üzerinden yayınlandı. TomTom Turkeysayesinde belki de Android platformu en iyi harita ve navigasyon servisine kavuşmuş oldu. TomTom Turkey uygulamasının en büyük özelliği çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Çevrimdışı çalışmasına rağmen veri kesintisi dahi yaşatmadan kullanım sunan uygulama kalitesini de ortaya çıkarmış oluyor.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

android google play indirme butonu Android Gps Navigasyon Programı İndir

Ömür boyu ücretsiz harita güncellemesi yapabilen TomTom Turkey uygulaması, trafik önizlemesi ve trafik hakkında bilgi de verebiliyor. Bu sayede her 2 dakikada bir canlı trafik bilgisi ekrana yansıyor. Ayrıca doğru şeritlerin ve kuralların kullanılması için de uygulama Advance Lane Guidance adı verilen bir hizmet ile en doğru bilgileri kullanıcıya aktarabiliyor. Bunun dışında diğer özellikleri bilinen navigasyon özellikleri olan TomTom Turkey uygulaması 45.38$ lık bir etikete sahip.

1.51 Android Gps Navigasyon Programı İndir

1.61 Android Gps Navigasyon Programı İndir

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S 2 Plus Android 4.2.2 Güncellemesi İndir başlıklı makalemizde galaxy s 2 plus android 4.2.2 güncellemesi indir, samsung galaxy s 2 android 4.2.2 güncellemesi indir ve samsung galaxy s 2 android 4.2.2 güncellemesi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,One thought on “Android Gps Navigasyon Programı İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir