Android Google Maps Uygulaması | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Google Maps Uygulaması

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android i Google Maps ile ilgili gelişmeler

Android için Google Maps uygulaması bugün (10.07.2013) itibariyle güncelleme almaya başladı. Yeni dizayn ile gelen yeni Google harita servislerinde Google 2013 Etkinliği’nde tanıtılan bir takım geliştirmelerin yansımalarını da görmek mümkün.

Google Harita servisleri uygulamasının Android sürümünün güncellemesi dizayn anlamında geçtiğimiz Aralık ayında IOS’a gelen güncellemenin çizgisine oldukça yakın.Uygulamanın son sürümünün açılış ekranında menu tuşları ekranın sağ tarafından sol tarafına taşınmış. Bu anlamda Google’ın Android ile IOS uygulamalarını birbirine yaklaştırdığını görüyoruz. Uygulama bünyesinde canlı trafik bilgisi güncellemeleri, kaza raporları ve dinamik yön bulma özellikleri göze çarpıyor.Google Play üzerinde yer alan açıklamaya göre Android için Google Maps uygulaması Android 4.0.3 ve üzeri sistemlerde güncellenebiliyor olacak.Google’ın harita servisi Google Maps’in son sürümü için Google Play

Bir önceki yazımız olan Twitter Senkronizasyon Sorunu Çözüldü başlıklı makalemizde facebook, iPhone ve Mac App Store hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar