Android Gmail Hesabımın Şifresini Unuttum Çözümü | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Gmail Hesabımın Şifresini Unuttum Çözümü

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Cep Telefonunuzun Desen Kilidini Yanlış Girdiğinizden Dolayı Cihazınız Kilitlendi ve Gmail Bilgilerini mi istiyor Çözümü

Android işletim sistemi kurulu cep telefonlarında model desen kilidini yanlış girmeden kaynaklı gmail hesap bilgilerinin girilmesi uyarısı ile bugüne kadar pek çözüme ulaşan olmamıştır nedeni cep telefonundan mobil veri açık olmadığından malum gmail bilgilerini bilseniz’de internet erişimi olmadığından kilit açılmayacaktır.

Android Gmail Hesabımın Şifresini Unuttum Çözüm Adımları

Android desen kilidini kaldırma için 2 seçenek var birincisi hard reset ikincisi bazı programlarla kaldırma biz en basit yöntem olan hard reset yöntemini anlatacağız.

Android model kilidi için aktarılan adımlar genel bilgi olup bazı modellerde farklılık gösterebilir bundan dolayı sitemizden hard reset yada marka modeli ile aratıp çözüme ulaşabilirsiniz.

Android cep telefonun şarj durumu %40-50 arası olmalı veriler silinecek cihaz kapalıyken ses açma menü tuşu ve cihazın açma kapama tuşu bu 3. tuşa basılı tutup ingilizce yazılar geldiğinde tuşlardan elinizi bırakınız wipe data factory reset yazısının üstüne ses tuşları ile gelip menü tuşuna yada cihaz açma kapama tuşu ile basıp çekiyorsunuz gelen adımlarda yes yazısına gelip menü yada güç tuşuna basıp cihazı yeniden başlatınız.

Yukarıdaki adımlar ile bölüm gelmezse 1.deneme ses kısma menü ve güç tuşu  2. deneme ses açma güç 3. deneme ses kısma menü güç tuşu.

Android Gmail Hesabımın Şifresini Unuttum Çözümü,Kırma Açma,Android Gmail Şifresini Kaldırma,Android Cep Telefonunuzun Desen Kilidini Yanlış Girdiğimden Kilitlendi Gmail Bilgilerini istiyor

Android Gmail Hesabımın Şifresini Unuttum Çözümü

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir