Android Futbol Menajeri Top Eleven Oyunu indirme Yükleme | TEKNOLOJi REHBERi

Android Futbol Menajeri Top Eleven Oyunu indirme Yükleme

Android Top Eleven Oyunu indirme Adresi

En Çok Tercih Edilen Android Top Eleven Oyununu indirmek için Play Store’yi kontrol ediniz. Cep Telefona ve Tablete Kurma Yükleme Nasıl Yapılır? Samsung Galaxy Htc Huawei Discovery Telefonlara Oyunu indirip Kurma Adımlarını Takip Edebilirsiniz.

Top Eleven en çok tercih edilen spor oyunları sıralamasında ilk 10’un içerisinde ve 80 farklı ülkede yayınlanmıştır. Futbol Menajeri oyununun ilk dikkat çektiği nokta ücretsiz kullanımıdır yani para ödemeden oyunu play store mağazasından aratıp indirebilirsiniz.

Teknoloji ile İlgili Sorunlarınız için 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Oyunda kontratlar imzalandığından itibaren takımı organize etmeye başlıyorsunuz. Oyuncuların kendi kapasitelerinin üstüne çıkmaları için eğite biliyorsunuz. Takım için taktikler belirleyebilir, takımının formasyonunu maç öncesi ve maç sırasında değiştirebilirsiniz. Kupa, Şampiyonlar Ligi ve Lig’te sizi zafere götürecek oyuncular için canlı açık arttırmalara girilebilir.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Taraftar sayınızı arttırmak için stadyum inşaa edip çevresindeki tesisleri geliştirin. Canlı maç sırasında oyuna müdehale edebilirsiniz. Oyuncu, taktik ve formasyon değiştirebilirsin. Takımını destekle ve oyuncularından tam performans elde et. Arkadaşlarınla dostluk maçı düzenle ve menajerlik becerilerini karşılaştır ya da arkadaşlarına canlı maçlarda destekleyerek yardımcı ol. Dünyaca ünlü 25’in üzerindeki kulübün resmi formasını ve logosunu kullanabilirsiniz.

Android Futbol Menajeri Top Eleven Oyunu indirme Y%C3%BCkleme Android Futbol Menajeri Top Eleven Oyunu indirme Yükleme

Bir önceki yazımız olan Arayan Görünmeyen Özel Gizli Aramaları Engelleme başlıklı makalemizde Arayan Görünmeyen Özel Gizli Aramaları Engelleme, Gizli Çağrıları Aramaları Engelleme ve Kabul Etmeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Reviews

  • Android Futbol Menajeri Top Eleven Oyunu10
  • Futbol Menajeri Top Eleven Oyununu Telefona İndirme10
  • Futbol Menajeri Top Eleven Oyununu Tablete Yükleme10
  • Android Futbol Oyunu İndirme Adresi9
  • Android Futbol Menajeri Nasıl Yüklenir10
  • 9.8

    Score

    Android Telefon ve Tabletlerde Futbol Menajeri Top Eleven Oyununu İndirme Yükleme
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*