Android Dustoff Heli Rescue Helikopter APK | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Dustoff Heli Rescue Helikopter APK

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android helikopter oyunlarının içerisinden en iyi yorum alan oyunlardan biri. Dustoff Heli Rescue oyunu Google Play Store mağazasından burayı tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Dustoff Heli Rescue oyununun ingilizce çevirisi: Orman savaşların havasında bir all-çok tanıdık çağrı oldu. Şimdi kurtarma helikopteri ile kapalı almak ve arama ve sık sık ateş altında, alanında yaralı askerlerin hayatını kurtarmak. Eğer yapamam, başka kimse yapamaz!

Tüm süre düşman tankları ve diğer düşman savaşçıların kapalı mücadele, senin Chinook helikopter ile çalıntı kargo bulun ve yakın dostu baz güvenli bir şekilde taşımak.

Kaydet rehineler Savaş kamplarında Prisoner tutuluyor. Onlar umutsuzca tahliye helikopterlerin olağanüstü ses bekliyor. Onların son umudu yüzden hepsini kurtarmak vardır!

Zemin yangın kural ziyade istisna olarak uçan Dustoffs, bir helikopter pilotu olarak sizin açınızdan cesaret alır. ödülleri, ancak, harika.

Android Dustoff Heli Rescue Helikopter APK,Android Helikopter Oyunu indir,Helikopter Oyunu APK indir,Ücretsiz Android Helikopter Oyunu,Helikopter Oyunu Ücretsiz indir
Dustoff Heli Rescue Genel Özellikleri
– 25 benzersiz misyonlar kadar
– Farklı kullanım ve taşıma özelliklerine sahip 3 kurtarma helikopterleri, her
– Farklı yetenekleri ile 3 silah
– Çeşitli görevler gibi: kargo taşımacılığı, düşman konvoyları rehineleri kurtaran ve durdurma
– Ormanlarda üzerinde fırtınalı sağanak yağış ve güzel günbatımı gibi çeşitli gündüz ve hava koşulları
– Ormanlarda, bataklıklarda, gizli mağara ve maden sistemleri ve bir çok da dahil olmak üzere çok sayıda savaş sahneleri daha

Android Dustoff Heli Rescue Helikopter APK,Android Helikopter Oyunu indir,Helikopter Oyunu APK indir,Ücretsiz Android Helikopter Oyunu,Helikopter Oyunu Ücretsiz indir

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir