Android Dosya Uygulaması FX File Explorer | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Dosya Uygulaması FX File Explorer

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android FX File Explorer Uygulaması

Android kullanıcısı iseniz, dosyalarınız arasında gezinmek için kullanabileceğiniz pek çok uygulamayı indirme seçeneğine sahipsiniz.

Ancak bütün bu uygulamaların arasında bir uygulama var ki, en iyi uygulamalar ile başa baş bir durumda yer almakta.

Eğer bir

dosya ile bir şey yapmak istiyorsanız, çok yüksek ihtimal ile bu uygulama istediğinizi yapabilme yeteneğine sahip.  FX File Explorer. Ekranı iki farklı pencereye bölebilir, parmağınızı kaydırarak birden fazla dosyayı seçebilir, dosyaları farklı görüntü seçenekleri ile görebilir ve rahatlıkla yerlerini değiştirebilirsiniz.

Android Dosya Uygulaması FX File Explorer, FX File Explorer Android Uygulaması,Android Dosya Uygulaması,Android Dosyalar Arasında Gezinme,Android Ekranı Bölme,Android Ekranı ikiye Bölme

Ayrıca güçlü bir arama özelliği de sunan bu uygulama, dosyalarınızı bulundukları yere, türlerine, tarihlerine, boyutlarına ve tabii ki isimlerine göre dizmenize olanak sağlıyor. Hatta ek bir özellik olarak, metin dosyaları üzerinde hızlı değişimler yapabilmenizi sağlayan temel bir “metin editörü” içerecek şekilde sunulmakta.

Uygulamanın tüm özellikleri buraya yazılmayacak kadar fazla ama aradığınız belirli bir özellik var ise, bu uygulama tahminen o özelliğe sahiptir.

Temel uygulama bedava indiriliyor fakat 2.99 dolar gibi bir fiyata sahip olan FX Plus Pluginseçeneği profesyonel bazı özellikler ekliyor. Uygulamayı Plus seçeneğine yükselttiğinizde “zip” dosyalarını yaratabilir ve açabilir hale geliyorsunuz. Ayrıca SMB üzerinden Windows ile ağ kurabilmek, FTP, Google Drive Dropbox ve benzerleri üzerinden “download” ve “upload” yapabilmek ve Bluetooth kullanarak diğer cihazlar ile paylaşımda bulunabilmek gibi özelliklere de sahip oluyorsunuz.

Eğer geniş kapsamlı bir dosya gezgini arayışında iseniz, 2.99 dolar bu uygulama için kesinlikle yerinde harcanmış bir para olacaktır. Kaynak: Chip

FX File Explorer: https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.fx&hl=tr  Not: Ücretsiz kullanım’da yer alıyor

Bir önceki yazımız olan En iyi ve En Kötü Akıllı Telefonlar başlıklı makalemizde En iyi Cep Telefonu, En iyi ve En Kötü Akıllı Telefonlar ve Galaxy Note 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir