Android CyanogenMod 11 M12 Snapshot Yeni Rom Sürümü indir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android CyanogenMod 11 M12 Snapshot Yeni Rom Sürümü indir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

CyanogenMod 11 M12 Snapshot Android için Yeni Yazılım Sürümü Yayınlandı 

Android işletim sistemleri için özel rom yazılım firması CyanogenMod, 11 M12 Snapshot için yeni yazılımı indirmeye sundu. CyanogenMod romlarını tercih eden Android kullanıcıları için indirme adresine buradan ulaşabilirsiniz. 

Cyanogen ekibi yeni Snapshot versiyon güncellemesini resmi sitesinde yayınladı.Yayınlanan yeni güncelleme ilerleyen zaman’da çıkaracakları Android 5.0 yazılımını destekleyecek.

CyanogenMod yeni spanshot sürümü ile çok fazla sayıda hataların giderildiğini’de belirtti.Yayınlanan güncelleme stabil sürümüdür.

Daha önce CyanogenMod yazılımını kullananlar sorunsuz kullanmak için yeni güncellemeyi yüklemeleri önerilir.

Yeni yazılım güncelleme romlarını buradan indirip yükleyebilirsiniz. ROM’u kurulumdan sonra GAPPS dosyalarını kurmanız gerekiyor.

GAPPS Nedir: Şuan yeni adı Google Apps kısaca Android işletim sisteminde önemli Google uygulamalarını içeren paketin adı. Genelde orjinal Android romlarda bu paket içerisinde yer alır ama Cyanogenmod gibi özel ROM lar için harici yüklenir.

Android CyanogenMod 11 M12 Snapshot Yeni Rom Sürümü indir

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir