Android Chrome Translate Özelliği Eklendi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Chrome Translate Özelliği Eklendi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Cihazlar’da Chrome Translate Dönemi

Google hem masaüstünde hem de mobil kullanımda olan tarayıcısı Chrome, Android versiyonunda yeni bir güncelleme aldı.

Güncelleme ile 28.versiyona yükselen tarayıcı,Google Translate entegrasyonu kazandı.Aynı masaüstündeki gibi yabancı dilde bir sayfa ziyaret edildiğinde tarayıcı tercüme yapmak için kullanıcıya teklifte bulunacak.

android chrome translate özelliği eklendi,android chrome translate,android chrome translate indir,android chrome indir,android chrome translate dil çeviri,android chrome tarayıcı nasıl kurulur,android chrome tarayıcı indir,android chrome yükle,chrome android tarayıcı,chrome android tarayıcı indir,chrome android uygulaması,chrome android tarayıcı uygulaması indir,android chrome telefona nasıl yüklenir,chrome android telefona kurma,chrome android cihazlara kurulumu,chrome android cihazlara yükleme,chrome android apk,chrome android browser,chrome android browser indir,chrome android browser kur

Android Chrome Translate Özelliği Eklendi

 

Ek olarak tablet cihazlarında tam ekran görüntüleme modu da yeni güncellemede sunulan yeniliklerden. Bunun dışında güncelleme Arapça desteği, hataların giderilmesi ve performans iyileştirmelerini sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir