Android Cep Telefonu Tablet Gazete Uygulaması Türkiye ve Dünya-indir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Cep Telefonu Tablet Gazete Uygulaması Türkiye ve Dünya

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Cep Telefonu Tablet Gazete Uygulaması Türkiye ve Dünya

Android yüklü cep telefonu ve tablet gibi akıllı cihazlar için tüm gazeteleri bir arada toplayan bir uygulama ister misiniz?

Android  uygulamasında yer alan  gazetelerden bazıları şunlar; Haber 7, İnternet Haber, Hürriyet, Akşam, Bugün, Milliyet, Habertürk,TRT Haber, Vatan, Radikal, Cumhuriyet, Takvim, Taraf,  Ajansspor, Fanatik, Fotomaç, Sabah, Posta, Star, Ntvspor, Maraton, Sporx ve  Ntvmsnbc

Gazete uygulaması ücretsiz artıları yakınlaştırma ve uzaklaştırmada hızlı ve bekletmiyor, farklı farklı gazete uygulamalarından kurtulmuş olup tümü bir uygulamada yer almış oluyor, Türk,ye ve tüm dünya gazetelerine yer veriyor, Okuduğunuz haberi sosyal medyada paylaşabiliyorsunuz. Android gazete uygulamasını indirip kurabilirsiniz.

Android Cep Telefonu Tablet Gazete Uygulaması Türkiye ve Dünya,Android Gazete Uygulaması Türkiyede Bulunan Tüm Haberler,Android Haber Uygulaması,Kanal 7

Bir önceki yazımız olan General Mobile Discovery internet Ayarları Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Ayarları, Discovery 2 APN MMS Ayarları ve General Mobile Discovery internet Ayarları Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir