Android Bellek Bakım Temizleme Uygulaması-Android Bakım Yapma Programı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Bellek Bakım Temizleme Uygulaması

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Bellek Bakım Temizleme Uygulaması

Android yüklü telefonlar ve tabletler için Clean Master uygulaması ile önbelleği temizleme ve genel bakım yaparak Android cihazınızın daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Android Performans Uygulaması

Clean Master uygulaması ile şunlar yapılabilir; geçmiş, gizlilik, görevler ve uygulamalar.

Arka planda çalışan uygulama ve yönetimle alakalı programları sonlandırarak daha fazla boş ram alanına sahip olabilir ve pil ömründen tasarruf edebilirsiniz.

Geçmiş Silici sayesinde, Android cihazlarda yüzlerce mb yer tutan önbellek ve kalıntı dosyalarınızı tek dokunuşla temizleyerek cihazınızı sadeleştirebilir ve daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Whatsapp, Spotify, Wechat gibi mesajlaşma programlarınızda ki konuşma geçmişinizi, web tarayıcısı ve google arama geçmişinizide uygulama sayesinde temizleyebilirsiniz.

Cihazınızda mevcut olan uygulamaları kaldırabilir, isterseniz apk dosyalarını sd kartınıza yedekleyerek daha sonra apk dosya kurucu ile tekrar kurabilirsiniz.

Clean Master programı ile kısaca; gizlilik, pil ömrü ve performans için önerilen en iyi Android bakım uygulamalardan biri. Android bakım yapma programı indirebilirsin.

Android Bellek Bakım Temizleme Uygulaması,Samsung HTC LG Sony Discovery Çin Kore Telefon Android Bakım Programı indir,Android Performans Hızlandırma indir

Android Bellek Bakım Temizleme Uygulaması

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir