android arayan numarayı bulma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Arayan Numarayı Bulma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Arayan Numarayı Bulma – Kim Arıyor Android Uygulaması

Kim arıyor CIA uygulamasını ücretsiz Google Play Store Android mağazasından indirebilirsiniz. CIA veri tabanına kayıtlı tüm numaraların rehber kaydına ulaşabilirsiniz. Uygulamanın işleyişi programı kuran kişi onay verdiği takdirde rehberindeki kişiler CIA veri tabanında yer almaya başlıyor. Rehber sahibi kişiyi hangi isimle kaydettiyse o isimle görüyorsunuz.

★Bu ödüllü uygulama, rehberinizde olmayan ancak sizi arayan Türk firmalarının kimliklerini otomatik olarak tespit eder. Uygulama, telefon çaldığı sırada ve cevapsız çağrılardan sonra uluslararası rehberlerde hem kişi hem de firmaları tarayarak, gelen çağrı Türkiye’den ve bir firmadan yapılıyor ise firmanın kimliğini; gelen çağrı yurtdışından ise hem kişinin (kamuya açık rehberlerde yer alan) hem de firmaların kimliğini göstermektedir.

“Android Arayan Numarayı Bulma”

Kim Arıyor? CIA Uygulaması

Kim Ariyor – Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla arayanın kim olduğunu hemen görebilirsiniz. Kim Ariyor, telefon çalarken ekranınızda adı, adresi ve diğer bilgileri hemen görüntüler. Bu da çağrıya doğru hazırlanmanız, hatta reddetmeye karar vermeniz anlamına gelir. Harika!

Kim Ariyor NE YAPAR?
Kim Ariyor, hem özel kişiler hem şirketler hakkında, çağrılarla ilgili Arayan Kimliğini gösterir. Telefon numaralarını arayın, istenmeyen çağrıları engelleyin ve telefonunuz çalarken kimin aradığını tespit edin!

45 milyonun üzerinde kişi, kendilerini arayanları tespit etmek için Kim Ariyor kullanır. Kullanıcılarımızın çoğu Android veya iPhone kullanıcılarıdır.

Kim Ariyor ÖZELLİKLERİ
➢ ÇAĞRI TANIMLAMA: Kişi listenizde numara yoksa sizi kimin aradığını merak etmeyin. Kim Ariyor – Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla artık arayan kişiyi gerçek zamanlı olarak tespit edebilirsiniz.
➢ ÇAĞRILARI ENGELLEME: Can sıkıcı telefonla pazarlama, istenmeyen çağrılar ve diğer istenmeyen kişilerden kaçının. Kim Ariyor – Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla çağrıları engelleyin.
➢ NUMARA ARAMA: Bir numaranın arkasındaki kişi veya şirketin adını, adresini veya ticari bilgilerini tespit edin. Kim Ariyor – Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla dünya çapında 1,5 milyarın üzerinde çağrı numarasının iletişim bilgilerini tespit edebilirsiniz.
➢ KİŞİ LİSTESİ YEDEKLEME: Yeni bir telefona geçtiğinizde kişilerinizi kaybetmekten sıkıldınız mı? Kim Ariyor – Çağrı Tanımlama Uygulamasının Yedekleme işleviyle bir daha bir kişinin numarasını kaybetmeyeceksiniz.
➢ KİŞİ LİSTESİ GÜNCELLEME: Numaralar ekleyerek telefonunuzun kişi listesini ad ve adres bilgisiyle kolayca zenginleştirin. Kim Ariyor – Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla telefon rehberinizde saklamak istediğiniz kişilerin yeni numaralarını ve profillerini ekleyebilirsiniz.
➢ PROFİLİM: Kim Ariyor – Çağrı Tanımlama Uygulamasında profilinizi güncelleyerek aradığınızda diğer kullanıcıların gördüğü adınızı yönetin. Temiz ve kusursuz bir saygınlığı korumak için veritabanı bilgilerimizde istenmeyen takma adlarını silin.
➢ EKRAN AYARLARI: Uygulama ayarlarında hangi ekranların görüntüleneceğini, çağrı tanımlama penceresinin konumunu ve bilgi ekranının ne kadar süreyle görüntüleneceğini seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Android Arayan Numarayı Bulma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir