Android Allshare DLNA Nasıl Kullanılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Allshare DLNA Nasıl Kullanılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Allshare DLNA Nedir

Herhangi bir ağdaki medya dosyalarınızı oynatmaya yarayan DLNA ve Samsung ürünlerinde bulunan All Share uygulamasını inceledik. Bakalım DLNA ve All Share ne işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor.Aynı ağ üzerinde bulunan cihazlar, eğer destek veriyorlarsa, DLNA (Digital Living Network Alliance) adı verilen teknoloji ile dosya oynatabiliyorlar. Video, müzik ve fotoğraf dosyalarında geçerli olan bu uygulama ile örneğin bir bilgisayar üzerindeki videolarınızı televizyonda oynatabiliyorsunuz. Ya da ağa bağlanabilen bir medya oynatıcı ile NASsunucu üzerindeki multimedia dosyalarınızıgörüntüleyebiliyorsunuz.

Android Allshare DLNA Nasıl Kullanılır, Android Allshare DLNA, Android Allshare DLNA Nedir, Android Allshare DLNA Kullanımı, Android Allshare DLNA Nasıl Yapılır, Samsung Android Allshare DLNA Nasıl Kullanılır, Samsung Android Allshare DLNA Nedir, Samsung Android Allshare DLNA Nedir, Samsung Android Allshare DLNA Ayarları,Android Allshare DLNA Nasıl Kullanılır,Android-Allshare-DLNA-Nasil-Kullanilir-526.html,Android-Allshare-DLNA-Nasil-Kullanilir-526

DLNA teknolojisi Samsung‘un akıllı televizyon, telefon ve tablet gibi cihazlarında da destekleniyor. Kendi ürünlerinde DLNA teknolojisinin yanısıra ek bir uygulama olan All Share ile basit ve kolay bir şekilde dosya paylaşımına imkan veren Samsung, bu teknolojiyi ciddi anlamda destekliyor. Bu yüzden firmanın birçok cihazında All Share desteği bulunuyor.

DLNA desteği sunancihazlar arasında dosya oynatma özelliğini rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca bucihazlarişletimsistemi, marka vemodel şartı olmaksınız birbirleriyle iletişim kurabiliyorlar.

Yorum:Ayrıca Iphone için ZappoTV uygulaması ile telefon üzerinden yada telefon ile internet üzerinden  film vs. gibi ekranları kablosuz olarak direk televizyona aktarılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Android internet Ayarları başlıklı makalemizde Ad Vodafone Live, android ve android apn hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Android Allshare DLNA Nasıl Kullanılır

  1. Melek

    KOlay gelsin benim tlfnda All Share yüklü ama güncelleme istedi çalşmak için güncele dedimde ise mail maili yanlş girdim onay linki istior kaydolmak için yanlş maile gönderdim şimdii ise dönemiyorum ne yapmam gerekior

    View Comment
    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir