Android Adobe Flash Player Ücretsiz İndir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android Adobe Flash Player Ücretsiz İndir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Adobe Flash Player Ücretsiz İndir

Android Flash Player İndir,Android Flash Player Ücretsiz İndir,Android Adobe Flash Player İndir,Android Adobe Flash Player Ücretsiz İndir,android-adobe-flash

Adobe Flash Player, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların flash içerikleri oynatmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Adobe Flash Player ile internet

adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.

Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe’un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play’den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve “Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar” kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

Android Adobe Flash Player Ücretsiz İndir
  • Android’inizde Ayarlar’ı açın ve Güvenlik’e gidin.
  • Cihaz Yönetimi’nin altındaki Bilinmeyen Kaynaklar kutusunun içine tik koyup erişime izin verin.

Android Flash Player Kurulumu Nas%C4%B1l Yap%C4%B1l%C4%B1r1 Android Flash Player Kurulumu Nasıl Yapılır

Flash Player’ı yükleme

Adobe uzun süre önce Google Play Store’dan Flash Player’ı kaldırdı ancak Adobe’nın sayfasında hala arşivlenmiş versiyonları var.  Android 4.0 arşivlerinde aşağıda bulunan sürümleri deneyebilirsiniz. Öneri en son versiyonunu yükleyin. Eğer yüklenmezse flash desteği olan tarayıcı kullanılabilir.

Flash Player Destekli Tarayıcı kullanma

Mobil websitelerde Flash içerik oynatabilmek için, gene de Flash’ı desteleyen bir web tarayıcısına ihtiyacınız var. Android için olan Google Chrome, Flash’ı destelemiyor ama Mozilla Firefox ya da Dolphin Browser gibi alternatifler, Flash’ı çalıştırıyorlar. Firefox ile Flash’ı kullanmak için, fazladan bir işlem yapmaya gerek yok. Flash yüklenince zaten Firefox’ta çalışıyor. Dolphin Browser’daysa önce Ayarlar’dan Flash plug-in aktive edilmeli. Bu da, Ayarlar > Sayfa içeriği ayarları > Flash Player > Her zaman açık, seçenekleri izlenerek yapılabilir.

Android Flash Player Kurulumu Nas%C4%B1l Yap%C4%B1l%C4%B1r2 Android Flash Player Kurulumu Nasıl Yapılır

Flash Player for Android 4.0 archives

Android Adobe Flash Player Ücretsiz İndir

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Android internet Ayarları başlıklı makalemizde Ad Vodafone Live, android ve android apn hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir