Android 6.0 Marshmallow Nedir Gelen Yenilikler Neler | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 6.0 Marshmallow Nedir Gelen Yenilikler Neler

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Yeni Android sürüm güncellemesi Android 6.0 Marshmallow, testlerine başlandı. Android 6.0 M sürümü ne gibi yeniliklerle geliyor? Ne gibi artı özelliklere sahip ve ne zaman çıkacak?

Android M yeni sürümü ile daha iyi kullanıma yönelik yenilikler ve performans düzenlemeleri içeriyor.

Başlıca yenilikleri: Uygulamaların izinlerini tek tek düzenleyebiliyorsunuz.WhatsApp ya da diğer uygulamalara erişebilmesi için tek tek izin ayarlamalarını yapabiliyorsunuz.

Android 6.0 Marshmallow Nedir,Android 6.0,Android 6.0 Marshmallow Sürüm Güncellemesi,Android 6.0 Marshmallow Ne Zaman Çıkacak,Rom indirme,Wifi Kablosuz Güncelleme

Chrome tarayıcısını özelleştirebilirsiniz. Chrome sekmeleri kişiselleştirebilir halde olacak. App Links özelliği ile gelen Tweetler maile tıkladığında otomatik olarak Twitter uygulamasında o Tweet açılabilecek.

Google, ödeme sistemi Android Pay gelişmiş güvenlik ve kolay kullanımla geliyor. NFC destekli cihazlarda kredi kartı işlem yapılacak yerde olmasa’da alış veriş yapılabilecek.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir