Android 6.0 Güncellemesi Ne Zaman Hangi Cihazlarda | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 6.0 Güncellemesi Ne Zaman Hangi Cihazlarda

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android 6.0 Marshmallow yeni Android sürüm güncellemesi ne zaman gelecek? Hangi cep telefonu ve tabletlere gelecek? Android 6.0 alacak marka ve modeller hangileri?

Google, Android 6.0 güncellemesini indirmeye açacağını duyurmuştu. Android 6.0 sürümü 5 Ekim tarihinde bazı cihazlarda yayınlanması bekleniyor.

Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi hangi modellere gelecek ve ne zaman geleceğini telefon üreticilerinin çalışmalarına bağlı olduğu, Google yayınlamasının ardından kısa süre sonra ilk önce üst model Android telefonlara gelmesi bekleniyor.

android 6.0 marshmallow güncellemesi ne zaman,hangi telefonlar modeller için gelecek,android 6.0 hangi markalarda,android 6.0 sürüm güncelleme indirme,android 6.0 indirme tarihi,google android 6.0

Android 6.0 Marshmallow, Android 6.0 güncellemesi ilk önce Nexus 5 ve Nexus 6 modellerinde denenecek. Android 6.0 sürüm güncellemesi 29 Eylül’de telefon ve tabletler için netleştirileceği açıklandı.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir