Android 6.0.1 Güncellemesi’ de Çıktı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 6.0.1 Güncellemesi’ de Çıktı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android 6.0′ dan sonra sıra Android 6.0.1′ a geldi. Yeni güncellemeyi alan cep telefonu General Mobile 4G Android One oldu. Android 6.0.1 yeni rom’ u nasıl telefona yüklenir kurulur ve yüklemek için programı var mı?

Google Android 6.0.1 sürüm güncellemesini General Mobile 4G Android One için yüklemeye açtı. Şuan için sadece bir telefon modeli için indirme desteğini verdi.

Google geçtiğimiz yıl General Mobile 4G Android One cep telefonu satışa sunmuştu. Bir ilk yaparak tüm Nexus cep telefonlarına şimdilik vermediği yeni güncellemeyi, Android One modeline Android 6.0.1‘ ı ulaştırdı. 

Goolge, yeni sürümü Android 6.0 Marshmallow gecen ay kullanıma açmıştı. Kısa sürede Android 6.0.1 güncellemesini de yayınlamış oldu. Nexus modelleri için önümüzdeki günlerde Android 6.0.1 sürüme kavuşması bekleniyor.

Google, Android One cep telefonu için Cherry Mobile G1 Android işletim sisteminin son sürümü Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini dün itibari ile yüklemeye açmıştır.

Android 6.0' dan sonra sıra Android 6.0.1' a geldi. Yeni güncellemeyi alan cep telefonu General Mobile 4G Android One oldu. Android 6.0.1 yeni rom' u nasıl telefona yüklenir kurulur ve yüklemek için programı var mı?

General Mobile 4G Android One cep telefonu için Android 6.0.1 yazılım güncelleme nasıl yapılır: Menü / Ayarlar / Telefon hakkında / Sistem güncellemeleri

Android 6.0.1 sürüm güncellemesini yüklemeden önce telefonun şarj durumu %50 olması ve cihazın yedeğini almanız önerilir.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir