Android 5.1 Güncellemesi indirmeye Başlandı Özellikleri | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 5.1 Güncellemesi indirmeye Başlandı Özellikleri

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android 5.1 Lolipop Güncellemesi Yayınlandı İndirme ve Detaylı Sürüm Özellikleri

Android 5.1 sürüm güncellemesi bazı telefonlarda indirmeye başlandı. Yeni sürüm özellikleri nelerdir ne zaman tüm cihazlar için çıkacak? Yenilikleri çıkış tarihi !

Android 5.1 Lolipop güncellemesi, şu an görülen bazı sorunlar ve performans iyileştirmesi için yayınlandığı duyurulmuştu. Çıkan yeni Android sürüm güncellemesi Google VPN hizmetini’de başlatabilir Android 5.1 ne gibi yenilikler ile geldi detaylar yazımızda.

Android 5.1 ile Sessiz Mod Geri Döndü: Sessiz mod ile LED uyarılarını titreşim veya ses olmadan alma özelliği Android 5.1 ile tekrar geri döndü.

Android 5.1 WiFi Bağlantı ile ilgili Sorun Çözümü: Kablosuz bağlantı çok olan yerlerde sinyal bastırması sonucu Android cihazlardan wifi bağlantı sorunu ya da yetersiz gibi durumlar için yeni güncelleme ile bu sorun ortadan kalkacağı açıklandı.

Android 5.1 Yeni Anti Hırsızlık Yeniliği: Bazı Android cihazlarda anti hırsızlık işlevi, hırsızların telefondaki birincil hesabı değiştirip, kendi hesabını ekleyip cihazı sıfırlamayıp oturum açılması yeni güncelleme ile zorlaştıracak.

Android 5.1 Akıllı Çağrı Engelleme: Yeni sürüm ile istediğiniz saat dilimlerinde rahatsız edilmemeniz engelleme ayarlarınızı yapabilmenizi sağlayan yenilik. Uyku, toplantı ya da özel günler için rahatsız edilmeme alarm’ini kurarak o saatler için programınızı yapabilirsiniz.

Android 5.1 Güncellemesi indirmeye Başlandı Özellikleri,Android 5.1 indir,Google Android 5.1 Ne Zaman Çıkacak,Android 5.1 Lollipop Güncelleme Tarihi,Yenilikleri

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Android 5.1 Güncellemesi Yüklemeye Başlandı10
  • Google Android 5.1 Yeni Sürüm Detayları Yayınlandı10
  • Android 5.1 Sürüm Güncellemesi ile Gelen Yenilikler10
  • Android 5.1 Lollipop ile Cihazlarda Ne Gibi Değişimler Olacak7
  • Yeni Android 5.1 Ne Zaman Hangi Tarihte Hangi Telefonlara Gelecek8
  • 9

    Score

    Android 5.1 Güncellemesi indirmeye Başlandı Özellikleri
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir