Android 5.0 Güncellemesi Galaxy A3 A5 A7 için Haziranda | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 5.0 Güncellemesi Galaxy A3 A5 A7 için Haziranda

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 Android 5.0 Güncelleme Tarihi ve Alternatif ROM

Samsung, Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 akıllı cep telefon modelleri için yeni güncellemeyi yakın zamanda yayınlayacağını duyurmuştu. Samsung, Android 5.0 sürüm güncellemesini için net bir tarih verdi Haziran 2015 içerisinde yayınlayacak.

Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 için yayınlanacak Lollipop güncellemesi belki son güncelleme olabilir Samsung bu modeller için ileriye dönük güncelleme yayınlamamayı düşünüyor. Bu modeller bir ya da iki güncelleme görebilir.

Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 güncelleme sorununun nedeni: Samsung çok hızlı bir şekilde çok fazla akıllı cep telefonu modeli satışa çıkardığından donanım ve yazılım konusunda bazı modellere yetişemediği açıklandı. A serileri orta sınıf kesime hitap ediyor doğal olarak alt sınıf ve orta sınıf güncelleme sıralamasında aşağıda kalabiliyor.

Güncelleme almayan cep telefonları için Cyanogenmod ROM‘ları tercih edilebilir. Cyanogenmod bağımsız yazılım geliştirme ekibidir. Son yıllarda yaptığı Google alternatif ROM’lar ile adından çok söz ettirdi. Türkçe ROM dahil Android 5.0 Lollipop ROM sürümlerine Cyanogenmod resmi sitesinden kontrol edip indirebilirsiniz.

Android 5.0 Güncellemesi Galaxy A3 A5 A7 için Haziranda,samsung a3 a5 a7 güncellemesi,galaxy a3 android 5.0 rom indirme,galaxy a5 a7 android 5.0 rom indir yükle

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Samsung Galaxy A3 Android Güncellemesi 201510
  • Samsung Galaxy A5 Yeni Android Güncellemesi 10
  • Samsung Galaxy A7 Android 5.0 Sürümü Ne Zaman10
  • Samsung A Serisi Akıllı Cep Telefonlarında Güncelleme10
  • 0
  • 8

    Score

    Android 5.0 Güncellemesi Galaxy A3 A5 A7 için Haziranda
2 thoughts on “Android 5.0 Güncellemesi Galaxy A3 A5 A7 için Haziranda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir