Android 4.4 HTC One ve Sense 5.5 Güncellemesi-HTC One Android 4.4 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 4.4 HTC One ve Sense 5.5 Güncellemesi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android 4.4 HTC One ve Sense 5.5 Güncellemesi

HTC One’ın genel versiyonu için Android 4.4 KitKat güncellemesi ocak ayının sonuna doğru yayınlanacağı aktarıldı; HTC, One için Amerika SIM kilitsiz ve geliştirici versiyonları Android 4.4 ve Sense 5.5 güncellemesinin başlattıklarını resmen duyurdu.

Android 4.4 HTC One ve Sense 5.5 Güncellemesi

Söz konusu versiyonlardan birini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünde sistem güncellemeleri kısmında güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Android 4.4 HTC One ve Sense 5.5 Güncellemesi,Android 4.4 HTC One Güncellemesi,Android 4.4 HTC One Güncellemesi İndir,HTC One Sense 5.5 Android 4.4 Kitkat

Android 4.4 Kitkat özellikleri  RAM optimizasyonu, daha gelişmiş çoklu yöneticisi, yazı desteği, Hangouts yerleşik SMS uygulaması olarak atanması ve daha iyi sensör yönetimi gibi yenilikler ile geleceği bekleniyor. Bunların dışında Kamera için iyleştirmeler yeninden tasarlanan ve sekmeli bir yapıya bürünen galeri uygulaması, değiştirilebilen bildirim çubuğu, otomatik parlaklık devredeyken parlaklık ayarlamasının yapılabilmesi, yeni rahatsız etme modu, HTC Zoe için yeni temalar ve müzikler de güncelleme kapsamında yer alıyor.

Edition’da HTC One Sense 5.5 Google Play için Android 4.4 güncellemesi KitKat hazır olmuştur. Güncelleme cihaz içerisinden kontrol edilebilir isteyen manuel aşağıdaki link adresinden indirebilir (Türkçe Olmayabilir)

Google Edition HTC 4.4 KitKat KRT16S Android için Android 4.3 JWR66Y

Güncelleştirme 305MB boyutunda.

Samsung yaptığı açıklamada Galaxy S4 Google Edition 4.4 KitKat güncellemesi hazır olduğuna dair resmi bir duyuru yaptı.

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Senkronizasyon Ayarları başlıklı makalemizde Android Gmail Çıkış Yapma, Android Gmail Hesabı Açma ve Android Gmail Hesabı Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
4 thoughts on “Android 4.4 HTC One ve Sense 5.5 Güncellemesi

 1. uscem

  daha once cihazı 4.3 yaparken 600kb lık bir uzantı yuklemisti cihaz. bunun sonucunda sense 5.5'i almadı. bu 4.4 geldiginde cozulebılecek bir problem midir?

  View Comment
  Reply
 2. Mustafa

  Nisan 2014 de HTC One model telefon aldım 1 ay geçmeden kamerasında düşük ışıkta sorun olduğunu farkettim çekerken mor gösteriyordu. KVK 'dan onarım gördü ve yenisini vermediler. HTC sorunumu çözmedi. Yasal hakkım olan sürede iade değişim talebimi yerine getirmediler. Sonuçta akıllı telefona kamerasıda iyi diye o kadar para ödedim, ödediğim paraya acıdım. Ayrıca sikayetvar sitesinde haklarında yazılan şikayetlerin hiç birine cevap yazmamışlar. Bu nasıl müşteri memnuniyeti… Yeni bir telefonda sorun yaşadığınızda satıcı KVK'ya KVK HTC 'ye HTC de sorunu size paslayarak bir üçgen oluşuyor ve bu şekilde mağdur edildim. Ürünün arkasında üretici durmazsa mağdur edileceğime bir daha HTC almam daha iyi. Tüketici hakem heyetine başvurmak zorunda bıraktılar beni.

  View Comment
  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir