Android 4.4.3 3G Kablosuz Bağlantı Sorunu Play Store Hatası | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 4.4.3 3G Kablosuz Bağlantı Sorunu Play Store Hatası

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android 4.4.3 Güncellemesinde 3G Wifi Kablosuz Bağlantı Sorunu Cihaz Yeniden Başlama Reset ve Play Store Hataları Görüldü

Google, gecen hafta yayınladığı Android 4.4.3 sürüm güncellemesinde gelen şikayetler doğrultusunda alınan hatalar neler olduğu kısaca açıklayalım.

Hatalar Android 4.4.3 sürüm güncellemesini yapan Android kullanıcılarının bazılarında görüldüğü Nexus,Nexus 5,Nexus 7 ve Nexus 10 Android cep telefonu kullanıcılar aşağıdaki sorunların bazıları görüldüğünü ekleyelim.

Android 4.4.3 Sürüm Güncellemesi Sonrası Çıkan Sorunlar

 • Bazı ekran hata uyarıları
 • Pil ömrü sürsinde sorunlar
 • Exhange ActiveSync sorunları
 • Google Play Store’de alınan hatalar
 • Belirsiz reset atmalar yeniden başlamalar
 • Wifi kablosuz bağlantı ve 3G bağlantılarda sorunlar

Android 4.4.3 Sürüm Güncellemesi Sonrası Çıkan Hataların Çözümü

Yüklediğiniz Android 4.4.3 sürümü tekrar kurmanız; Cep telefonunuzda bulunan önemli verileriniz varsa yedeğini alıp hard reset yapıp Android 4.4.3’ü tekrar kurabilirsiniz. Android 4.4.3’ü Odin yazılımı ile yükleyebilirsiniz.

Android 4.4.3 3G Kablosuz Bağlantı Sorunu Play Store Hatası,Çözümü,Android 4.4.3 Güncellemesinde Kablosuz Bağlantı Sorunu,Cihaz Yeniden Başlama Reset,Nedeni

Android 4.4.3 3G Kablosuz Bağlantı Sorunu Play Store Hatası Çözümü

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Android 4.4.3 3G Kablosuz Bağlantı Sorunu Play Store Hatası

 1. Rızvan Uçar

  Ben güncelleme sonrası 3G'de iken mail alamama sorunumu LG G2 cihazımda şöyle çözdüm: Ayarlar / İnternet paylaşımı ve Ağlar / Mobil şebekeler / Erişim Noktası Adları/ (wap yerine) İnternet seçeneğini işaretleyerek. Yeniden başlamadan çalışmaya başladı ama yine de yeniden başlatmanızı öneririrm. üncelleme sonrası 3G'de iken mail alamama sorunumu LG G2 cihazımda şöyle çözdüm: Ayarlar / İnternet paylaşımı ve Ağlar / Mobil şebekeler / Erişim Noktası Adları/ (wap yerine) İnternet seçeneğini işaretleyerek. Yeniden başlamadan çalışmaya başladı ama yine de yeniden başlatmanızı öneririrm.

  View Comment
  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir