Android 4.4.2 CyanogenMod 11 M5 Güncellemesi-Android 4.4.2 Kurulumu | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 4.4.2 CyanogenMod 11 M5 Güncellemesi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android 4.4.2 CyanogenMod 11 M5 Güncellemesi

Android alternatif sürüm güncellemesi denince akla ilk gelen Cyanogen ekibi Android 4.4.2 ile bir çok akıllı cep telefonu için sürüm güncellemeleri yayınladı.

bir önceki yayınladığı Android CM 11 M4 yazılım sürümü için kullanıcılar tarafından aktarılan sorunlar için çözüme ulaşması bekleniyor.

Şuan Android 4.4.2 güncelleme için yayınlanan telefonlar  Galaxy S4, Xperia Z1,HTC One Nexus 5, Galaxy S, Nexus 7,Optimus G Pro, Xperia ZR, LG G2,  Oppo Find 5, HTC One X/X+/XL, Optimus G, Nexus S, One S, Galaxy S4 mini, Oppo N1, Nexus 4 ve Nexus 10 devamı indirme adresinde Android 4.4.2 buradan indirebilirsiniz.

Android 4.4.2 sürümünü yükleme talimatı: Telefonunuza daha önce CyanogenMod sürümlerini yüklediyseniz son sürümü cihaz içerisinden OTA (otomatik) güncelleyebilir yada odin programı ile kurulumu yapabilirsiniz.

Android 4.4.2 CyanogenMod 11 M5 Güncellemesi,Android 4.4.2 Samsung HTC LG Sony Huawei Yazılım Kurulumu Güncellemesi Yükleme,Android 4.4.2 indir,Yükseltme

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir