Android 4.3 Stabil Sürümü İndirme Adresi-Android 4.3 İndir Güncelleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 4.3 Stabil Sürümü İndirme Adresi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android 4.3 Stabil Sürümleri Ne Zaman Çıkacak

Bir Google çalışanı tarafından satılan ikinci el Nexus 4 cihazında yüklü olan Android 4.3 işletim sistemi bizlere Android 4.3’ün detaylarını görme fırsatı verdi.

Bir video ile bize Android 4.3’ü göstermek isteyen Android 4.3’lü Nexus 4’ün sahibi yeni işletim sisteminin Android 4.2’den pek de farklı olmadığının altını çiziyor. Belirtilene göre Android 4.3, HTC One ve Samsung Galaxy S4′ün Google Edition sürümleriyle tanıtılan kamera uygulamasını beraberinde getiriyor.

Bunun yanında numara çeviricisindeki özellik dikkatleri çekiyor. Ayrıca kullanıcılara yardımcı olacak yeni ayarlar da bulunuyor. Mesela Wi-Fi’yi açıp konum bilgisini tespit etme izni gibi. Bu ayar cihazın artık konumunuzu almak için kablosuz bağlantınızı açmanız gerektiğini söyleyip bizleri rahatsız etmeyeceği anlamına geliyor. Tabii tüm bunların yanında performans artışları, düzeltmeler de mevcut olacak. Ancak aşağıdaki videoya bakıldığında Android 4.3‘ün Android 4.2’den pek de farklı olmadığı görülüyor.

Android 4.3 stabil sürümleri yayınlandığında Cyanogenmod’ da yer alacaktır adres için http://get.cm/

Aranan Konular: Android 4.3 Stabil Sürümü İndirme Adresi,Android 4.3 Stabil Sürüm İndir, Android 4.3 Stabil Sürümleri Yayınladı Android Sürüm İndir,Android 4.3 indir,Android 4.3 sürüm güncelleme Samsung Galaxy S III (US Cellular),Android 4.3 Ne Zaman,Android 4.3 Ne Zaman Çıkacak,Android 4.3 Ne Zaman Türkiyede Çıkacak,Android 4.3 Türkçe,Android 4.3 Türkçe İndir,Android 4.3 Sürüm İndir, captivatemtd Samsung Captivate android Android 4.3 sürüm güncelleme,Android 4.3 Nexus 4,Android 4.3 Nexus 4 İndir,Android 4.3 Yenilikler,Android 4.3 Yenilikleri,CM10.1 RC, CM10.1.0, e975 LG Optimus G Android 4.3 sürüm güncelleme

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir