Android 4.3 Güncellemesi- Android 4.3 Güncellemesi HTC One Sorunlarını Çözecek | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 4.3 Güncellemesi HTC One Sorunlarını Çözecek

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

HTC One Android 4.3 Güncellemesi 

HTC One için sunulan güncellemelerde telefonun kamera performansında ara ara iyileştirmeler yapan HTC, eylül sonuna kadar başlaması planlanan Android 4.3 güncellemesi ile kamera performansında ciddi artış sağlamayı hedefliyor.

Bazı One kullanıcılarının telefonun düşük ışık performansının başarısız olduğunu ve çekilen görüntülerde mor, mavi ya da kırmızı renklendirmelerin yer aldığını rapor etmişti. HTC ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada sorunun varlığını kabul ederek Android 4.3 güncellemesi ile birlikte düşük ışık koşullarında renk kontrastlarını artıracaklarını bildirdi.

HTC One’ın Ultrapiksel kamera performansında ciddi manada iyileştirmeler sağlayacak Android 4.3 güncellemesine eylül ayı içerisinde başlanacağı daha önce resmi olarak bildirilmişti.

HTC One’da yer alan kamera, F2.0 diyafram aralığına sahip ve optik görüntü sabitleyici teknolojisini beraberinde getiriyor. HDR formatında da video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştiren kamerada HTC ImageChip 2 görüntü işlemcisine yer veriliyor.

Bir önceki yazımız olan iPhone 5S 64 Bit Farkı 64 Bit işlemci Nedir başlıklı makalemizde 64 Bit işlemci Nedir, Donanım ve iPhone 5S 64 Bit hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir