Android 4.3 CyanogenMod 10.2 ROM Stabil Sürümü-Android 4.3 İndir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 4.3 CyanogenMod 10.2 ROM Stabil Sürümü

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android 4.3 CyanogenMod 10.2 ROM Stabil Sürümü

Özel ROM denince akla ilk gelen CyanogenMod, Android 4.3 artık stabil hale geldi. Bunun anlamı; Android 4.3 ROM herhangi bir hata yada soruna neden olmadan çalışabilir.

Android 4.3 ROM Stabil Sürümü – Android 4.3 Güncelleme İndir

Android 4.3 CyanogenMod 10.2 ROM Stabil Sürümü,Android 4.3 Stabil Sürüm İndir,Android 4.3 CyanogenMod ROM Sürümü,CyanogenMod Android 4.3 Güncellemesi İndir

CyanogenMod ekibi Android 4.3 10.2 ROM için gerekli olduğu taktirde yamalar ve güvenlik güncellemeleri yapacağını açıkladı fakat bütün çalışanları CM 11 (Android 4.4) üzerinde yoğunlaşacak. CM11 ROM bilindiği üzere Android 4.4 KitKat tabanlı. Ayrıca CyanogenMod sayesinde artık güncelleme almayan telefonlarda güncel hale getirilebilir.

Android 4.3 CM 10.2 ROM’u RC1 versiyonuyla uyumlu bütün cihazlarda sorunsuz çalışacak. Bu arada CyanogenMod artık var gücüyle CM11’i geliştirmeye devam edecek. CM 11 geliştirmeye devam ediliyor. CyanogenMod  bu versiyonu’da stabil hale getirmesi bekleniyor. CyanogenMod sürümleri için burdan

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir