Android 4.0 Flash Player Nasıl Yüklenir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 4.0 Flash Player Nasıl Yüklenir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android 4.0 Flash Player Nasıl Yüklenir Yükleme Kurulumu indir

Android 4.0 Flash Player Nasıl Yüklenir,Android 2.x and 3.x Flash Player nasıl kurulur, Android 3 flash player kurma,indir, Android 4 flash player kurma, Android 4.1 flash player kurma, android 4.1 flash player nasıl yüklenir,android flash palyer nasıl kurulur, android flash player, android flash player google storeden nasıl kurulur, android flash player nasıl yüklenir

Android işletim sistemi yüklü telefonlarda flash player yükleme sorunu için aşağıdaki bağlantılardan birini indirip kurup deneyebilirsiniz.

Google Play üzerinden yeni Adobe Flash Player yüklemesi yapılamıyor. Yalnızca Adobe Flash Player uygulamasını yüklemiş olanlar için güvenlik güncelleştirmeleri yayınlanabilir ve otomatik güncelleştirilebilir.Peki yeni cihaz alanlar Adobe Flash Player’ı kullanamayacak mı? Resmî olarak evet, fakat Google Play üzerinden olmasa da cihazınıza Adobe Flash Player’ı yükleyebilirsiniz.

Adobe’un Flash Player Arşivi sayfasından Android 4.0 için Flash Player’ın son sürümünü indirin (Aynı dosyayı Android 4.1 için de kullanabilirsiniz).

İndirmiş olduğunuz “install_flash_player_ics.apk” dosyasını cihazınızın hafıza kartınıza kopyalayın.
Bir dosya yöneticisi kullanarak uygulamayı kurun (Örnek olarak AppInstaller‘ı kullanabilirsiniz). Bu aşamada cihazınıza kurulum için bazı izinler vermeniz gerekebilir.
Kurulum tamamlandıktan sonra tarayıcı ayarları kısmından Flash Player için “Her Zaman Açık (Alway On)” veya “İhtiyaç Halinde (On Demand)” seçeneklerinden birini seçiniz.

Aşağıda Android Flash Player versiyonları yer almakta indirip deneyebilirsiniz.
İsterseniz indir butonu ile indirebilirsiniz cihazınızda şu ayarı yapmamız gerekiyor Ayarlar> Güvenlik>Bilinmeyen Uygulamalar yada Kaynakları işaretliyoruz

Not: Telefonunuzda daha Yeni Bir Sürüm Yüklü İse Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.34) Sürümünü Deneyebilirsiniz!

Flash Player for Android 4.0 archives

Flash Player for Android 2.x and 3.x archives

  • Flash Player 11.1 for Androidindir
  • Flash Player 11.1 for Android 2.x and 3.x (11.1.111.24)
  • Flash Player 11.1 for Android 2.x and 3.x (11.1.111.19)
  • Flash Player 10 (157 MB)

Aranan Cevaplar: Android 2 flash player kurma, samsung flash player, samsung flash player nasıl kurulur, samsung flash player nasıl yüklenir, Samsung Galaxy Flash Player Nasıl Yüklenir, Samsung Galaxy Flash Player Yükleme, Samsung Galaxy Flash Player Yükleme Sorunu, Samsung Galaxy Flash Player Yüklenmiyor, Samsung Galaxy Note 1 Flash Player Nasıl Yüklenir

Bir önceki yazımız olan Avira Free Android Security Virüs Programı başlıklı makalemizde Android Vir, Avira Free Android Security 2013 Virüs Programı ve Avira Free Android Security Virüs Programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir