Android 2.2 Froyo Play Store | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Android 2.2 Froyo Play Store

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Froyo’ya Play Store Android 2.2 Çıktı Telefona İndirme Yükleme

Play Store v4.0 sürümü, Android 2.2 ve üzeri sürümlere de geliyor. Farklı bir arayüz arayanlara Froyo Play Store kurup denemesini kesinlikle öneririz.

 Google bölge bölge vermeye başladığı güncelleme, belli bir süre içerisinde ülkemizde de gelecek. Böylece yeni Google Play Store, Android 2.2 Froyo ve 2.3 Gingerbread sürümlerinde de kullanılabilir olacak.

Hala en çok kullanılan sürüm Gingerbread

Android kullanım oranlarına göre hala en çok kullanılan Android sürümü olan 2.3 Gingerbread, pek çok yenilikten faydalanmıyor olsa da, az güç tüketimi ve az bellek kullanımısayesinde bazı kullanıcılar cihazlarını ilk sürüm olan Gingerbread’de tutabiliyorlar.

android 2.2 froyo play store,google,android gingerbread,android kullanım oranları,ice cream sandwich,android 4.1.2,android 4.2.2,jelly beaan,android 2.2 froyo play store indir,froyo play store android 2.2,android 2.2 froyo sürümü,android froyo indir,android froyo store,android froyo market,2.3 gingerbread,google play store froyo,play store froyo,play store froyo son sürümü,play store froyo son sürümü indir,android 2.2 froyo rom,froyo android 2.2 download,android 2.2 froyo platform,alternatif play store indir

Yenilikler neler?

Uygulamalarla ilgili bölümlerin yeşil temaya sahip olduğu Play Store 4.0’da uygulama simgeleri de büyütülmüş. Farklı kategorilerde renk değiştiren uygulama, mesela kitap satın alacağınız zaman mavi ağırlıklı bir renk alıyor.

Tüm uygulamaları otomatik güncellenecek şekilde ayarladıktan sonra, uygulamalar doğal olarak kendini güncellemeye başlıyorlar. Fakat siz bazı uygulamalardaki otomatik güncellemeyi kapatabileceksiniz.

Play Store’un 4.0 numaralı versiyonu Android 2.2 Froyo ve üzeri telefon/tabletler için geçerli olacak. Güncellemenin birkaç hafta içerisinde tük kullanıcılara ulaştırılacağı bildirildi. Dilerseniz apk dosyasını indirerek yenilen Play Store’u telefon ya da tabletinize kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir